Zostań Wiślakiem! Nabór do Akademii dla rocznika 2011

25
Sierpień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa

nabor

W dniach 28 sierpnia – 31 sierpnia odbędą się pierwsze treningi naborowe do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dla dzieci urodzonych w roczniku 2011.

Zachęcamy do przybycia wszystkich najmłodszych, którzy marzą o tym, żeby zostać piłkarzami albo po prostu chcą świetnie spędzać czas trzy razy w tygodniu lub chcą po prostu grać w piłkę blisko Stadionu Wisły! W najmłodszych rocznikach nie prowadzimy selekcji i zapisać może się każdy! Pamiętać trzeba tylko, że liczba miejsc jest ograniczona.

Co trzeba zrobić?
1. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy goo.gl/VjL2Wv
2. Wybrać termin: 28 i 30 sierpnia bądź 29 i 31 sierpnia
3. Stawić się w wybranym terminie o godz. 16:30 (zbiórka) przy ul. Reymonta 22. Trening zaczynamy o 17:00
4. Mieć ze sobą strój sportowy oraz adekwatne do pogody obuwie
5. Nie stresować się
6. Bawić się świetnie!

Wszystkie treningi naborowe, między 28 sierpnia, a 2 września, odbywać się będą na Boisku Treningowym Akademii, przy ul. Reymonta 22. Podczas zajęć rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli przyglądać się zająć, jak również możliwość bliższego poznania sposobu funkcjonowania Akademii. Do ich dyspozycji będą Dyrektor Zarządzający Rafał Wisłocki lub Dyrektor Sportowy Maciej Musiał. Po treningach trener Gerald Imiolek będzie na bieżąco udzielił informacji o specyfice treningów w Wiśle Kraków.

Dlaczego warto dołączyć do Akademii? Ponieważ oferujemy bardzo dobre warunki do trenowania, a liczne sukcesy zespołowe oraz indywidualne tylko potwierdzają, że szkolimy najlepiej w Małopolsce. O regularne postępy zawodników dba profesjonalny sztab szkoleniowy, który składa się z blisko 30 osób. Skupiamy się na pracy nie tylko w sferze piłkarskiej, ale również mentalnej czy żywieniowej. Niedawno kadra zarządzająca powiększyła się o osobę Macieja Musiała, który został Dyrektorem Sportowym Akademii.

Czym się wyróżniają treningi w Wiśle Kraków? Pracą w małych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewniają dzieciom odpowiedni rozwój sportowy, kładąc również spory nacisk na wartości moralne oraz edukacyjne. Nasi szkoleniowcy mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi, często też biorą udział w szkoleniach oraz konferencjach, nie rzadko jako wykładowcy. Trenowanie w Wiśle daje poczucie przynależności do jednego z najlepszych klubów w Polsce. Naszym zawodnikom przysługuje również darmowy udział w meczach pierwszej drużyny.

Szczegółowe informacje: akademia@tswisla.pl lub +48 512 726 021

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x