Znamy już wszystkich uczestników Grabki 2019!

23
Maj
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

BAZ08272017-7435

Prestiżowy, mający 32-letnią historię, turniej odbędzie się w dniach 1-2 czerwca na obiektach sportowych przy ulicy Reymonta 22. Tytułu sprzed roku bronić będzie chorwacka NK Lokomotiva Zagrzeb. Rywalizować będzie rocznik 2007. Sponsorem tytularnym rozgrywek został sponsor Akademii – VENEO.

W szesnastozespołowej stawce znalazło się kilku debiutantów z zagranicy. Po raz pierwszy w Krakowie zagrają węgierskie FC Budapeszt oraz litewskie FM Azuolas. Po latach pod Wawel wraca Brommapojkarna IF. Szwedzi zwyciężali w turnieju trzykrotnie, ale po raz ostatni w 2010 roku. Po raz kolejny w naszym turnieju zagrają Banik Ostrawa, MSK Zilina, FC Lahti, BATE Borysów oraz obrońca tytułu NK Lokomotiva Zagrzeb.

Po raz pierwszy w historii w turnieju wystąpi Reprezentacja Klubów Partnerskich Wisły Kraków. Zagrają w niej najzdolniejsi zawodnicy z 14 klubów, które współpracują z Akademią. Po raz kolejny wystąpią też Pogoń Szczecin, Wigry Suwałki, Escola Varsovia oraz Raków Częstochowa. W turnieju zadebiutują Stal Rzeszów oraz Bałtyk Koszalin.

grabka_19_podzial_na_grupy_1080x1080

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x