Wyjazdowy weekend Akademii Wisły – zapowiedź

21
Maj
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Fot. Krzysztof Porebski / www.fotoporebski.pl

Dużo emocji czeka nas w zbliżający się weekend. Grają praktycznie wszystkie nasze drużyny – między innymi Wisła U-11 zmierzy się w meczu derbowym z Cracovią, a Wisła U-15B z Akademią Sportu Progres Nowa Huta. Trampkarze dwa dni temu zremisowali z Tarnovią 1:1, po golu Aleksandra Najdy, i jeżeli chcą włączyć się o awans do finałów Małopolskiej Ligi, to muszą w najbliższą sobotę powalczyć o trzy punkty. Co jeszcze gramy w ten weekend?

Zdecydowanie więcej meczów rozgrywanych będzie w sobotę, przeważnie na wyjeździe: tylko Wisła U-14 zagra przy Reymonta 22 – rywalem będzie KS Wieczysta Kraków. Do Puław udadzą się nasi juniorzy starsi, gdzie zmierzą się z miejscową Wisłą. Podopieczni Dariusza Marca mają jeszcze szanse nawet na trzecie miejsce, więc dopóki piłka w grze…będą walczyć do końca rozgrywek CLJ.

Z kolei w Nowym Sączu zmierzą się ze sobą druga i trzecia drużyna Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Mamy nadzieję, że wiślacy zwiększą przewagę i zbliżą się do pierwszej Garbarni Kraków. Wieczorem bardzo ważny mecz w Białymstoku gra nasza pierwsza drużyna, która jeżeli chce awansować do europejskich pucharów musi pokonać Jagiellonię. Grają też najmłodsze roczniki! Szczegółową rozpiska poniżej.

Sobota:
10:00 Wisła Kraków U-14 – KS Wieczysta Kraków
10:00 Unia Tarnów – Wisła Kraków U-13
10:00 Akademia Sportu Progres Nowa Huta – Wisła Kraków U-15B
10:30 Dunajec Nowy Sącz – Wisła Kraków U-17
13:00 Cracovia – Wisła Kraków U-11
14:00 Wisła Puławy – Wisła Kraków U-19
17:00 Pcimianka Pcim – Wisła Kraków U-12

Niedziela:
Mini turniej Wisły Kraków U-7
10:00 KS Zakopane – Wisła Kraków U-15A
11:00 Jadwiga Kraków – Wisła Kraków U-9, AS Progres – Wisła Kraków

Przypominamy również, że jesteśmy też na Twitterze! Aby być na bieżąco z wynikami naszych wychowanków warto śledzić nasz profil: @ap_wisla_krakow oraz hashtag – #MłodaWisłaGra – dla tych, którzy chcą błyskawicznych relacji z aren zmagań wiślaków. Liczymy na to, że Wy też będziecie współtworzyć go z nami!

Zachęcamy wszystkich do przyjścia na wyżej wymienione spotkania – Akademia Wisły to przyszłość Wisły Kraków. Obserwując rozwój wychowanków, czytając relacje z meczów oraz wiele innych artykułów, które można znaleźć na akademiawisly.pl dokładacie swoją „cegiełkę” do budowy przyszłości swojego klubu. Warto!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x