Wisła 2004 czwarta w Kielcach

31
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

2004

W dniach 28-29 maja Wisła Kraków U12 wzięła udział w III Memoriale pamięci Kamila Kaczmarka w Kielcach. Podopieczni Michała Jani zajęli czwarte miejsce w turnieju ze stratą czterech punktów do najniższego stopnia podium. W całych zawodach triumfowali gospodarze, którzy wyprzedzili Zagłębie Lubin.

Wiślacy zaczęli turniej od porażki z Zagłębiem, jednak w następnych dwóch meczach Biała Gwiazda wygrała kolejno z GKS Bełchatów 4:0 oraz z GKS Katowice 3:0. Na koniec dnia Wisła przegrała z Koroną. Drugiego dnia podopieczni trenera Jani wygrali z Koroną II, zremisowali z Cracovią oraz przegrali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, co ostatecznie dało nam 10 punktów i czwarte miejsce w tabeli.

Kolejny turniej w którym mogłem przyjrzeć się chłopakom, jak radzą sobie z przeciwnikami, którzy prezentują różne style gry i zróżnicowany poziom umiejętności. Jeśli chodzi o grę naszego zespołu to była różna. Dużo gry indywidualnej, która niestety nie przynosiła efektów, brak konsekwencji w rozgrywaniu piłki oraz tworzeniu sytuacji, dużo przegranych pojedynków 1 na 1, niedokładne podania to te najczęściej występujące problemy w naszej grze. Do pozytywów mogę zaliczyć, że w końcu po stałych fragmentach stwarzamy zagrożenie oraz za wyjątkiem KSZO skutecznie się przed nimi bronimy, chłopaki częściej decydowali się na strzały z dystansu co w większości jest ich atutem. Potrafiliśmy atakować skrzydłami i stwarzać z tego akcje bramkowe. Muszę powiedzieć, że miesiąc maj był dla nas bardzo intensywny, dał mi dużo cennych obserwacji, dlatego zrobię wszystko byśmy wyciągnęli z nich odpowiednie wnioski – powiedział po turnieju trenera Michał Jania.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali:
Szymon Wolak, Szymon Kucharski, Kacper Filo, Aleksander Karagiannakos, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Jakub Libura, Jakub Madejski, Michał Raś, Dominik Sambor, Karol Tokarczyk, Stanisław Tynor, Bartłomiej Wolak, Robert Zaborowski

Wyniki Wisły 2004:
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 1:3 (Robert Zaborowski)
Wisła Kraków – GKS Bełchatów 4:0 (Karol Tokarczyk, Stanisław Tynor, Dawid Kędziora, Bartłomiej Wolak)
Wisła Kraków – GKS Katowice 3:0 (Tokarczyk dwie, Jakub Libura)
Wisła Kraków – Korona Kielce 0:1
Wisła Kraków – Korona Kielce II 2:0 (Tokarczyk dwie)
Wisła Kraków – Cracovia 0:0
Wisła Kraków – KSZO Ostrowiec 1:3 (Bartosz Kutrzeba)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x