[WIDEO]: 29. Turniej o Puchar Adama Grabki

07
Lipiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

bz06252016-9206

Wielki finał 29. Turnieju o Puchar Adama Grabki już za nami, ale my mamy jeszcze jedną niespodziankę! Materiał filmowy podsumowujący dwudniowe zmagania na obiektach treningowych Akademii i Stadionie im. Henryka Reymana. Zapraszamy!

Pod względem organizacji super turniej, jeśli chodzi o poziom sportowy jak najbardziej pozytywnie – mówił trener Zagłębia Lubin, Bartek Kwiatkowski. Lubinianie zwyciężyli w całym turnieju, pokonując w finale BATE Borysów w rzutach karnych 2:0. – Występ na tym stadionie zostanie w pamięci chłopców na dłużej, to są niesamowite przeżycia. Nie trzeba było specjalnej motywacji, żeby wczoraj, w tych fazach eliminacyjnych, powalczyli by zagrać tutaj – dodawał.

Grabka: Zagłębie Lubin z końcowym triumfem! Wisła szósta

Przed kamerą wypowiedzieli się też m.in. Krzysztof Drzazga i Rafał Pietrzak, piłkarze pierwszej drużyny Wisły Kraków, którzy wręczali chłopcom nagrody. – Taki turniej to niewątpliwie fajna sprawa. Nawet jak gdzieś tam siedzieliśmy na trybunach z Rafałem to noga dgrnęła, chciało się kopnąć piłkę z przyzwyczajenia. Wspominaliśmy takie turnieje jednodniowe czy też dwudniowe i to na pewno frajda dla chłopaków – mówił napastnik. Z kolei Pietrzak dodawał: – Na pewno wielka frajda dla chłopaków, że mogli zagrać na swoim stadionie, na dobrej płycie. Wydaje mi się, że poziom był dobry, oglądaliśmy kilka dobrych meczów.

Michał Jania: „Takie turnieje świetnie pokazują jak chłopaki sobie radzą pod presją widzów i rodziców”

Więcej w materiale filmowym przygotowanym przez Dawida Halotę i jego dhfilm.pl. Zapraszamy!

177 zdjęć z Grabki w jednym miejscu!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x