WERON Partnerem Akademii!

17
Lipiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

akademia_weron_pp

Firma WERON z Rzeszowa zadba o zdrowie młodych zawodników Wisły Kraków. W dniu 16 lipca WERON został partnerem medycznym Akademii. Trenerzy i fizjoterapeuci Akademii korzystać będą z preparatów oraz akcesoriów służących przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu, regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji.

Dzięki produktom dystrybuowanym przez firmę WERON możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej, jak również kompleksowa obsługa medyczna i fizjoterapeutyczna na najwyższym poziomie. Wachlarz proponowanych przez WERON artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji.

Cieszy mnie, że zaczniemy sezon 2016/17 mając solidne wsparcie w takim zakresie jaki oferuje nam WERON – mówi Rafał Wisłocki. – Żeby osiągać sukcesy trzeba być świetnie przygotowanym, a właśnie tę gotowość gwarantuje nam WERON. Jest to firma, podobnie zresztą jak my, rozwijająca się dynamicznie i wydaje mi się, że ta kooperacja może dać świetne efekty – dodaje.

WERON zaopatrywał w zaplecze medyczne reprezentację Polski podczas EURO 2016 we Francji. Między innymi dzięki przyrządowi PRIME Physioblade sztab kadry, w ekspresowym tempie, zdążył przywrócić do zdrowia Kamila Grosickiego. Z kolei Recovery Pump‬ pozwolił na szybką regenerację Szymonowi Marciniakowi i jego sędziowskiej ekipie.

Z usług nowego Partnera Akademii korzysta wiele drużyn, z różnych dyscyplin sportu. Są to m.in. ViveTargi Kielce, ASSECO Resovia, PGE Turów Zgorzelec, ATOM Trefl Sopot, TREFL Sopot, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Pelikan Łowicz, SKRA Bełchatów, PZLA, BKS Bielsko Biała, Stal Mielec oraz wielu innych. Łącznie ponad 250 klubów sportowych i organizacji. Do tego grona dołączyła właśnie najlepsza Akademia Piłkarska w południowej Polsce!

Więcej o firmie można dowiedzieć się odwiedzając jej oficjalną stronę internetową: www.werondental.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x