Weekend z Akademią Wisły. Sprawdźcie gdzie gramy!

04
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

08292015_015

Początek sezonu już za nami – jak na razie drużyny Akademii rozegrały dziewięć spotkań i wszystkie wygrały, ledwie w dwóch tracąc bramki. Jednak przed nami kolejne ligowe batalie, które nie będą należały do najłatwiejszych. Pierwszy mecz w Krakowskiej Lidze Młodzików rozegra Wisła U-12, a ich rok starsi koledzy udadzą się do Ostrawy, gdzie rozegrają turniej z ekstraklasowymi drużynami zza naszej południowej granicy. Sprawdźcie co jeszcze czeka nas w ten weekend!

W sobotę ligowe mecze rozegrają nasze najstarsze drużyny – Juniorzy Młodsi oraz Trampkarze Starsi. Podopieczni trenera Pawła Regulskiego mają już przewagę pięciu punktów nad drugą w tabeli Tarnovią i 5 września o 10:00 będą mieli okazję powiększyć tę przewagę, bo rywalem wiślaków będą tarnowianie. Z kolei Wisła U-15 zmierzy się z Akademią Sportu Progres Kraków. Rywal z Nowej Huty zanotował falstart – w pierwszych dwóch meczach nie zdobył ani jednego punktu, ale nie będzie to łatwy przeciwnik.

W niedzielę swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków U-14 i Wisła U-12. Starsi zawodnicy w drugiej kolejce zmierzą się z Krakusem Nowa Huta, natomiast rywalem dwunastolatków będzie Wieczysta Kraków – warto w tym miejscu podkreślić, że najmłodsi ligowcy będzie mierzyli się przeważnie z drużynami o rok starszymi.

Ostrawa, Krosno, Suwałki i Stróże – tam w turniejach udział wezmą wiślacy z roczników od 2003 do 2007.

Sobota:
Turniej w Ostrawie z udziałem Wisły Kraków U-13
Turniej w Suwałkach z udziałem Wisły Kraków U-10
Turniej Kogucika z udziałem Wisły Kraków U-9
10:00 Wisła Kraków U-17 – Tarnovia Tarnów
15:00 AS Progres Kraków – Wisła Kraków U-15

Niedziela:
Turniej w Ostrawie z udziałem Wisły Kraków U-13
Turniej w Krośnie z udziałem Wisły Kraków U-11
10:00 Wisła Kraków U-14 – Krakus Nowa Huta
14:00 KS Wieczysta Kraków – Wisła Kraków U-12

Przypominamy, że możecie być na bieżąco ze zmaganiami naszej młodzieży! Wystarczy śledzić nasz Twitter @ap_wisla_krakow oraz hashtag #MłodaWisłaGra – wszystko w jednym meczu, a w dodatku możecie tworzyć meczowe relacje razem z nami!

 

111

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x