W sierpniu rusza SPAR Biała Gwiazda League!

08
Lipiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-8 / U-9

SPAR Biała Gwiazda CUP

Czas na kolejny wspólny projekt Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków i SPAR Polska! Miło nam poinformować, że w sierpniu ruszą rozgrywki dla najmłodszych piłkarzy pod nazwą SPAR Biała Gwiazda League. Cztery roczniki zagrają w ośmiu różnych miastach. Wielki finał w Krakowie!

Po sukcesie organizacyjnym jakim było zorganizowanie 10 turniejów z cyklu SPAR Biała Gwiazda CUP, firma SPAR Polska po raz kolejny zaufała Akademii, powierzając jej nowy projekt: ligę dedykowaną klubom partnerskim Akademii. Wystartuje ona w sierpniu i wezmą w niej udział drużyny z roczników: 2009, 2008, 2007 i 2006. Miejscem zmagań młodych zawodników będą Rzeszów, Przeworsk, Myślenice, Libiąż, Bochnia, Jaworzno, Bukowno oraz Nowy Sącz. Każde z tych miast wespół z Akademią zorganizuje po jednym turnieju. Finałowe rozgrywki każdego rocznika odbędą się w Krakowie i wystąpią w nim najlepsze drużyny w każdym roczniku.

„Widać progresję, korelacja z marką SPAR daje efekt, jakiego oczekiwaliśmy”

Doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzono. Celem zorganizowania rozgrywek ligowych SPAR Biała Gwiazda LEAGUE jest propagowanie piłki nożnej w Małopolsce i na Podkarpaciu oraz wyławianie piłkarskich talentów poprzez promocję firmy SPAR. Planowany jest udział 64 drużyn w czterech różnych kategoriach wiekowych, co gwarantuje, że w rozgrywkach weźmie udział ponad 2000 dzieci. Chcemy też zaangażować w te rozgrywki kluby współpracujące z nami – mówi Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii.
Więcej szczegółowych informacji już wkrótce!

Bez tytułu

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x