W najbliższy weekend startuje SPAR Biała Gwiazda CUP!

01
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-7 / U-9

ZDJĘCIE GŁÓWNE SPAR Biała Gwiazda League

Już w najbliższy weekend zainaugurujemy unikatowy projekt, który realizujemy razem z firmą SPAR Polska. W sobotę i niedzielę w halach Wisły Kraków przy ul. Reymonta 22 odbędą się dwa turnieje SPAR Biała Gwiazda CUP. W sobotę od 8:00 zmierzą się zawodnicy z roczników 2008, z kolei w niedzielę ci najmłodsi – 2010.

Strona SPAR Biała Gwiazda League

W sobotę zagrają ze sobą w grupie A: Wisła Kraków, Orzełek Przeworsk, Limanovia Limanowa oraz Fablok Chrzanów, z kolei w grupie B: Grębałowianka Kraków, TS Skalanka Skała, AP GOAL Nawojowa oraz Topór Tenczyn. Najlepsi zagrają w Lidze Mistrzów o możliwość gry w turniejach, które odbędą się w kwietniu i maju. Dzień później w Hali Głównej TS Wisła zagrają roczniki 2010. W porannej zmianie (9:30) zobaczymy dwie drużyny Wisły Kraków: grupy Jakuba Bartosza i Alana Urygi, Akademię Piłkarską Bonito, Grębałowianka Kraków, Orzełek Przeworsk – Biali, Fablok Chrzanów oraz Reprezentację Przedszkoli Wisły Kraków, a po południu (12:30) kolejne dwie ekipy Białej Gwiazdy: grupy Krzysztofa Mączyńskiego i Patryka Małeckiego, Stal Rzeszów, AP Mam Talent Krzeszowice, Orzełek Przeworsk – Czerwoni oraz Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed.

Przypomnijmy, że plan rozgrywek zakłada grę od marca do grudnia w kilku lokalizacjach. Początek to marcowe turnieje przy Reymonta 22. Następnie, w kwietniu i maju, to zawody w Wadowicach, Jaworznie, Woli Filipowskiej, Nawojowej oraz w jednym z podkarpackich miast. – Chcemy mocno współpracować z Klubami Partnerskimi, a jednym z tego efektów będą wspólne turnieje. Zdajemy sobie sprawę, ponieważ spotykamy się z komentarzami, że gra przeciwko Wiśle Kraków to jest dla chłopców z mniejszych klubów spore przeżycie, a równocześnie piłkarski test. Talenty biegają wszędzie, nie tylko w wielkich ośrodkach – mówił w lutym Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii.

spar_rozpiska

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x