VENEO i Synerise na koszulkach Akademii!

12
Kwiecień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-7 / U-8 / U-9

BAZ190411-7203

Miło nam przekazać, że dwie krakowskie firmy VENEO i Synerise trafiły na koszulki młodzieżowych drużyn Wisły, stając się tym samym Sponsorami Głównymi Akademii Piłkarskiej. Z logotypem VENEO występować będą zawodnicy z drużyn od U7 do U13, natomiast Synerise znajdzie się na trykotach starszych – od U14 do U17.

VENEO to agencja digitalowa. Od 2004 roku prowadzi zintegrowaną obsługę digitalową marek. Specjalizuje się zarówno w kreacji jak i zakupie mediów internetowych. W szczególności zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących on-line z off-line’m, kampanii display, Google AdWords, Fb Ads, działaniami performance – optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, SEO i SXO, a także projektowaniem i realizacją serwisów i aplikacji WWW. Wśród klientów VENEO można znaleźć takie firmy jak Koral, Adam Baron, Cinema City, Bayer czy Interia. Właścicielem VENEO jest Tomasz Jażdżyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA.

Synerise to firma, której kibicom Białej Gwiazdy specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jej CEO jest Jarosław Królewski, który był jedną z tych osób, które podjęły się próby ratowania Wisły Kraków. Od niedawna zasiada też w Radzie Nadzorczej naszego klubu, gdzie jest wiceprzewodniczącym. Synerise działa w branży technologicznej i jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm w tej dziedzinie. Tworzy oprogramowanie do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych wykorzystujących sztuczną inteligencję. Synerise współpracuje z takimi gigantami, jak Żabka, Oriflame, cz Carrefour, wspierając ich sprzedaż. Nowy Sponsor Akademii otrzymał nawet nagrodę „Microsoft Poland Partner of The Year 2018”.

Dziękujemy za zaufanie!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x