U15: Zwycięstwo w Warszawie z Legią

31
Styczeń
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

u15_druzynowe_2000

Razem z drużyną U17 do Warszawy udała się też ekipa młodsza – U15. Podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego, do spółki z przeciwnikami, stworzyli dobre widowisko, które zakończyli zwycięstwem po bardzo ładnej bramce Aleksandra Zębali.

Wiślacy dość szybko przejęli inicjatywę, co skwitowali bramkami. Bramkę na 1:0 zdobył Aleksander Zębala, który minął dwóch zawodników i będąc przed bramkarzem posłał piłkę obok niego. Prowadzenie Wisła podwyższyła na początku drugiej połowy. Rzut wolny w odległości 35 metrów od bramki wykonywał Dorian Gądek, jego dośrodkowanie próbował wybijać legijny obrońca, jednak niefortunnie uderzył tak piłkę, że przelobowała bramkarza. Przy trzeciej bramce palce znowu maczał Zębala, który dośrodkował do Kacpra Chełmeckiego, a ten bez zastanowienie uderzył poza zasięgiem bramkarza.

I gdy wydawało się, że Wisła mecz ma pod kontrolą nagle… straciła prowadzenie, a mogła nawet przegrywać. W końcówce jednak na boisku pojawił się znowu Zębala, który ściągnął pajęczynę z warszawskiej bramki.

Legia Warszawa – Wisła Kraków 3:4 (0:1)
Aleksander Zębala 2, Kacper Chełmecki, gol samobójczy

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Kacper Zmysło, Robert Zaborowski, Bartosz Kutrzeba, Kacper Filo – Bartosz Seweryn, Dorian Gądek, Mateusz Jezierski, Oliwier Oczkowski – Aleksander Zębala, Kacper Chełmecki oraz Eryk Dudek, Feliks Grzybowski, Karol Tokarczyk, Michał Opalski, Dawid Kędziora

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x