U15: Ważne trzy punkty na finiszu rozgrywek

25
Maj
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

u15_druzynowe_2000

Piłkarze prowadzeni przez trenera Mateusza Stolarskiego pokonali w ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie drużynę Resovii Rzeszów 2:0 i przed ostatnią kolejką zajmują drugie miejce w ligowej tabeli.

Wisła do meczu w Rzeszowie przystępowała opromieniona ostatnim zwycięstwem z AP 21 Kraków, do której przed tą kolejką traciła dwa punkty. Cel na ostatnie dwa spotkania sezonu – sześć punktów, a na resztę spraw niestety nie ma wpływu.

Wiślacy wiele razy w tym sezonie udowadniali, że są jedną z najlepiej poukładanych drużyn taktycznie, co idzie w parze z efektowną grą. W Rzeszowie goście z Krakowa chcieli przede wszytkim zapewnić sobie spokojne trzy punkty. I tak oto pierwsza bramka dla Wisły padła po zagraniu Dawida Kędziory i samobójczym trafieniu jednego z zawodników gospodarzy. Wisła starała się pójść za ciosem i strzelić kolejną bramkę, co znacznie uspokoiłoby mecz. Ta sztuka się udała, a egzekutorem okazał się być Filip Jania.

Wisła przed ostatnią kolejką nadal zajmuje 2. miejsce, bowiem Akademia Piłkarska wygrała swoje spotkanie. W ostatniej potyczce sezonu Wisła Kraków podejmie TOP 54 Biała Podlaska, natomiast AP 21 Kraków zagra derby z Cracovią. By wygrać ligę Wiślacy potrzebują zwycięstwa w swoim spotkaniu i porażki AP 21 Kraków. ” Dopóki piłka w grze… ”

Resovia Rzeszów – Wisła Kraków 0:2
Bramki dla Wisły: bramka samobójcza, Filip Jania

Wisła Kraków: Zagórowski – Zaborowski, Filo, Jania, Kutrzeba – Gądek, Seweryn, Kędziora, Zębala, Opalski – Chełmecki

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x