U15: W Lublinie bez punktów

12
Maj
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

u15_druzynowe_2000

Wisła Kraków przegrała w Lublinie z Motorem, czym mocno skomplikowała sobie sytuację w tabeli. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Biała Gwiazda traci sześć punktów do liderującej AP 21 Kraków.

Przed spotkaniem pisaliśmy, że liga podzieliła się – jak to bywa w kolarstwie – na ucieczkę składającą się z AP 21 Kraków i Wisły, oraz na peleton, czyli resztę drużyn. Faworyt więc był znany.

Początek meczu potwierdził tylko tę tezę. Piłkarze prowadzeni przez Mateusza Stolarskiego byli stroną przeważającą, potrafili narzucić swój styl gry, lecz nie przekładało się to na efekty w postaci bramek.

Druga połowa rozpoczęła się jednak bardzo niefortunnie, bowiem Motor sześć minut po wznowieniu gry wyszedł na prowadzenie. Szczęście niestety tego dnia nie było po stronie Wiślaków, choć to oni nadal prowadzili grę, to gospodarze podwyższyli rezultat spotkania, po raz drugi tego dnia pokonując Piotra Zagórowskiego. Mimo wielkich starań, nie udało się odwrócić losów spotkania i trzy punkty zostały w Lublinie. W następnej kolejce Wisła podejmie przy Reymonta lidera – AP 21. Tylko zwycięstwo w tym spotkaniu może jeszcze dać nadzieję na dogonienie drużyny z Krakowa.

Motor Lublin – Wisła Kraków 2:0 (0:0)

Wisła Kraków: Zagórowski – Zaborowski, Jania, Kutrzeba, Sambor (48′ Filo) – Gądek (55′ Jezierski), Zębala, Opalski (48′ Grzybowski), Tokarczyk (55′ Zając), Seweryn – Chełmecki

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x