U15: Stal Rzeszów – Wisła Kraków 1:8

06
Październik
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ190817-4733

Strzelecki festiwal urządzili sobie w Rzeszowie zawodnicy Wisły Kraków U15, którzy bardzo wysoko pokonali miejscową drużynę Stali aż 8:1. Strzeleckim instynktem popisał się Mateusz Stanek, który zdobył cztery z ośmiu bramek dla krakowian.

W pierwszej kolejce obecnego sezonu, Biała Gwiazda pokonała przy Reymonta zespół Stali Rzeszów 5:0. Podopieczni trenera Patryka Jałochy na Podkarpacie jechali więc w roli zdecydowanego faworyta – jako wicelider tabeli. Na drugim biegunie znajdowała się Stal, która zamykała ligową tabelę.

Na boisku ta różnica klas była widoczna. Spotkanie od początku było w pełni kontrolowane przez Wiślaków, którzy potrafili konstruować składne akcje, grając przy tym bardzo efektownie, jak i efektywnie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem Białej Gwiazdy, która po ośmiu kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli i traci jeden punkt do Motoru Lublin. W następnej kolejce Wisła podejmie przy Reymonta zespół Akademii Piłkarskiej 21 Kraków.

Stal Rzeszów – Wisła Kraków 1:8
Mateusz Stanek x4, Michał Głogowski, Wojciech Urbański, Marcin Górkiewicz, Maksymilian Żmuda

Wisła Kraków (skład wyjściowy): Stępak, Prochowicz, Krzyżanowski, Przybyłko, Rachfał – Madej, Bajor, Zimnicki, Głogowski, Urban – Stanek

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x