U15: Skromne zwycięstwo w Białej Podlaskiej

29
Wrzesień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ190817-4733

Wisła Kraków U15 pokonała TOP 54 Biała Podlaska 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył na samym początku spotkania Michał Głogowski.

Biała Gwiazda jechała na Podlasie podrażniona ostatnią porażką z Motorem Lublin, która skutkowała utratą pozycji lidera. Spotkanie rozpoczęło się jednak bardzo dobrze dla gości z Krakowa, bo już w 4. minucie bramkę dająca prowadzenie zdobył Michał Głogowski. Podopieczni trenera Patryka Jałochy próbowali stwarzać kolejne dogodne sytuacje, lecz skuteczność dzisiaj nie była ich najmocniejszą stroną.

W drugiej odsłonie obraz meczu nie uległ zbyt dużej zmianie. Wiślacy próbowali podwyższyć prowadzenie, a TOP 54 Biała Podlaska starał się znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez Jakuba Stępaka, lecz bezskutecznie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem Wisły, która w następnej kolejce zmierzy się w Rzeszowie z drużyną Stali.

Pomimo pozytywnego wyniku i sporej ilości dogodnych sytuacji, nie jesteśmy do końca zadowoleni z realizacji zadań w poszczególnych fazach gry – powiedział trener Patryk Jałocha

TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Kraków 0:1 (0:1)
Michał Głogowski

Wisła Kraków (skład wyjściowy): Stępak -Głogowski, Górkiewicz, Przybyłko, Rachfał – Madej, Urbański, Czepielik, Bajor, Pieniążek – Stanek

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x