U15: Nieudany początek w Białej Podlaskiej

20
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ08182017-5337

Bez punktów z Białej Podlaskiej wrócili zawodnicy Wisły Kraków 2004, którzy wczoraj rozpoczęli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów. Przegrali z miejscowym TOP 54 0:1, a bramkę stracili po stałym fragmencie gry.

Oba kluby rywalizowały ze sobą w poprzednim sezonie, ale zawodnicy, którzy wczoraj wybiegli na murawę niewiele mieli z tym wspólnego, ponieważ występowali wtedy zawodnicy z rocznika 2003.

Od samego początku dało się zauważyć sporą różnicę fizyczną na korzyść gospodarzy, którzy po prostu byli wyżsi i silniejsi od Wiślaków. Ale też, jak przyznał po meczu, trener Mateusz Stolarski, Wisła nie zasługiwała na zwycięstwo. Jeden punkt straciła w drugiej połowie po tym, jak TOP 54 zaskoczyli Białą Gwiazdę po rzucie rożnym. Wisła rzuciła wszystkie siły do ataku, ale nie udało się zdobyć wyrównującej bramki.

W barwach Wisły zadebiutowali pozyskani tego lata – Mateusz Jeziorski (poprzednio Raków Częstochowa) i Kacper Zmysło (Orbita Bukowno).

Za tydzień Wisła będzie miała okazję do rehabilitacji – w sobotę, o 14:00, podejmie u siebie Motor Lublin.

1. kolejka, Centralna Liga Juniorów U15
19 sierpnia, godz. 12:00, Biała Podlaska
TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Kraków 1:0 (0:0)

Wisła Kraków: Eryk Dudek – Dominik Sambor, Kacper Zmysło, Mariusz Kutwa, Bartosz Kutrzeba – Mateusz Popiela, Dorian Gądek, Mateusz Jezierski – Jakub Niedbała, Bartosz Seweryn, Kacper Zborowski oraz Robert Zaborowski, Dawid Kędziora, Oliwier Oczkowski, Karol Tokarczyk

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x