U15: Mecz na szczycie dla Wisły!

15
Wrzesień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ190817-4733

Wisła Kraków U15 pokonała w meczu na szczycie zespół Korony Kielce 3:2 i umocniła się na pozycji lidera. Bramki dla Białej Gwiazdy strzelali Mateusz Stanek, który uczynił to dwukrotnie oraz Michał Głogowski.

Wisła do Kielc jechała jako lider i drużyna, która jako jedyna miała na swoim koncie komplet zwycięstw. Podopieczni trenera Patryka Jałochy chcieli kontynuować dobrą passę i także ze stolicy województwa świętokrzyskiego wywieźć trzy punkty. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem, bowiem wiślacy szybko objęli prowadzenie. Gra Białej Gwiazdy mogła się podobać. Piłkarze z Krakowa prowadzili grę i kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, czego efektem była druga i trzecia bramka.

Przy prowadzeniu 3:0, można było odnieść wrażenie, że emocje w Kielcach dobiegły końca, gospodarze pokonali Jakuba Stępaka strzałem z 35 metrów!
Gospodarze uwierzyli, że mogą jeszcze odwrócić losy spotkania, natomiast Wisła próbowała zwalczać ich zapędy. W końcówce spotkania, Korona zdobyła jeszcze jedną bramkę, ale to nie wystarczyło, żeby zdobyć choćby punkt. Dzięki zwycięstwu w Kielcach, Biała Gwiazda ma już pięć punktów przewagi nad drugą Koroną. W następnej kolejce podopieczni trenera Patryka Jałochy podejmą przy Reymonta Motor Lublin.

Korona Kielce – Wisła Kraków 2:3
Mateusz Stanek x2, Michał Głogowski

Wisła Kraków (skład wyjściowy): Jakub Stępak, Jakub Krzyżanowski, Kacper Przybyłko, Maksymilian Rachfał, Michał Głogowski – Michał Bajor, Jakub Madej, Bartosz Zimnicki, Adam Pieniądz, Wojciech Urbański – Mateusz Stanek

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x