U15: Bolesna porażka z Koroną

01
Listopad
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ190817-4657

Rywalem podopiecznych Patryka Jałochy w 12. kolejce Centralnej Ligi Juniorów była Korona Kielce. Spotkanie nie potoczyło się jednak po myśli Białej Gwiazdy, która uległa gościom z województwa świętokrzyskiego 0:4.

31 października Wisła U15 podjęła na boisku AWF Koronę Kielce. Rywal Białej Gwiazdy przed rozpoczęciem 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zajmował trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

To nie było dobre spotkanie dla podopiecznych trenera Patryka Jałochy. Rywal z Kielc objął prowadzenie w 13. minucie, a podwyższył je po pół godziny gry, dzięki czemu na przerwę schodził przy korzystnym dla siebie wyniku 2:0. Wiślacy liczyli jeszcze na odwrócenie losów spotkania po powrocie na boisko, lecz Korona tego dnia mogła pochwalić się wyjątkową skutecznością i każdą, niebezpieczną sytuację w polu karnym Jakuba Stępaka zamieniała na bramkę. W drugiej połowie goście dorzucili jeszcze dwa trafienia, a ostateczny rozmiar porażki wyniósł 0:4. Okazja na rehabilitację nadejdzie 10 listopada, kiedy to Biała Gwiazda zmierzy się z liderem w Lublinie.

Wisła Kraków – Korona Kielce 0:4 (0:2)

Wisła Kraków: Jakub Stępak – Michał Głogowski, Kacper Przybyłko, Marcin Górkiewicz, Maksymilian Rachfał (73’ Dawid Kutermak) – Jakub Madej, Wojciech Urbański, Bartosz Zimnicki (70’ Wiktor Jaślar), Dawid Pieniążek (53’ Adam Pieniądz), Michał Bajor – Mateusz Stanek (65’ Maksymilian Żmuda).

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x