U13: Zwycięska inauguracja

15
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

BAZ180815-5028

Zwycięstwo 3:0 w pierwszym meczu Małopolskiej Ligi Młodzików odniosła Wisła Kraków U13. Nasi zawodnicy pokonali Dunajec Nowy Sącz.

Zdjęcia z meczu Wisła Kraków – Dunajec Nowy Sącz

Przeciwnikom oddać jednak trzeba, że w większości ich skład stanowili zawodnicy urodzeni rok wcześniej od Wiślaków. Jednak przewaga Białej Gwiazdy była zdecydowana, a dowodziły tego bramki Jakuba Krzyżanowskiego, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i Karola Szablowskiego, który wpadł w pole karne z prawego skrzydła i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi z Nowego Sącza. W drugiej połowie Krzyżanowski, dla którego był to debiut w Wiśle, podwyższył prowadzenie.

BAZ180815-5158

Swoje pierwsze oficjalne mecze w barwach Wisły rozegrali dzisiaj Jakub Krzyżanowski oraz Mateusz Kukla. Obaj wcześniej reprezentowali barwy krakowskich klubów, odpowiednio Bronowianki i Bieżanowianki.

Małopolska Liga Młodzików, 1. kolejka
15 sierpnia, godz. 10:00, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – Dunajec Nowy Sącz 3:0 (2:0)
Jakub Krzyżanowski 15′, 58′, Karol Szablowski 20′

Wisła Kraków: Jakub Stępak – Jakub Krzyżanowski, Piotr Piątek, Maciej Kasia, Bartosz Szynalik, Nikodem Kominiak, Jakub Tyliba, Karol Szablowski oraz Damian Hoyo-Kowalski, Maciej Kozłowski, Mateusz Kukla, Paweł Guzik

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x