Turniej Biznesowy dla TM Technologie!

29
Styczeń
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ190126-12131

Już po raz czwarty w halach Wisły zgromadzili się sponsorzy Białej Gwiazdy i wzięli udział w turnieju biznesowym organizowanym przez Akademię Piłkarską Wisła Kraków. Ponad 60 meczów wyłoniło najlepszą ekipę – TM Technologie producenta systemów oświetlenia awaryjnego w finale pokonał debiutujący oddział Ergo Hestii z Suchej Beskidzkiej.

Fotogaleria z turnieju autorstwa Bartka Ziółkowskiego

W szranki stanęło 15 drużyn, podzielonych na dwie grupy – dość szybko wyklarowała się przewaga TM Technologii oraz Ergo Hestii, które w swoich grupach były bezkonkurencyjne. Jednak emocji i tak nie brakowało bo walka toczyła się o kolejne miejsca – aż cztery przechodziły do fazy finałowej. W grupie A z dobrej strony pokazały się m.in. Thermal i CAN-PACK, czyli etatowi uczestnicy turnieju biznesowego, zajmując kolejno miejsca drugie i trzecie. Stawkę rzutem na taśmę uzupełnili zawodnicy Eko-Service. W drugiej grupie niespodziankę sprawił Profix, który regularnie występuje w Biznes Lidze, składem opartym na trenerach Akademii. W sobotę jednak nie mógł z nich skorzystać, ale drużyna budowana od podstaw pod kątem turnieju zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie późniejszym zwycięzcom. Za nimi uplasowały się Tonix-Meble oraz KURO Detailing. Dla firmy, która jest sponsorem nagrody Piłkarza Miesiąca w Akademii jest to historyczny sukces, ponieważ po raz pierwszy udało się przejść do fazy finałowej.

BAZ190126-6007

Zanim jednak doszło do ostatecznych rozstrzygnięć – swoje mecze rozgrywali uczestnicy Ligi Europejskiej. Tam zwycięzcami okazali się zawodnicy Europejskiego Funduszu Leasingowego, którzy w finale pokonali ekipę Auto-Alfa. Przeciwnicy świetnie rozpoczęli turniej, ale z każdym kolejnym meczem tracili rezon. Kolejne miejsca zajęły firmy: Kulm-Bud, Frytki Belgijskie, BOSS Protection oraz Shell. W turnieju wystąpiła też drużyna pracowników Wisły Kraków, ale zajęła ona ostatnie miejsce.

BAZ190126-6209

Zgodnie z przypuszczeniami do półfinałów przeszli zwycięzcy grup, a dołączyli do nich Tonix-Meble oraz Can-Pack, który po bez wątpienia najbardziej emocjonującym meczu w rzutach karnych pokonał Profix. W kolejnej fazie również obyło się bez zaskoczeń, mocna ekipa TM Technologie, składająca się w znacznej części z zawodników okręgowego LKS Śledziejowice, którego TM Technologie jest głównym sponsorem, pewnie pokonała Tonix, a Ergo Hestia tytularnego sponsora koszykarek Wisły.

Warto nadmienić iż LKS Śledziejowice jako jeden z pierwszych klubów wsparł akcję zainicjowaną przez Glinik Gorlice #klubydlaklubu i wspólnie z innymi klubami włączyły się w pomoc dla krakowskiej drużyny.

BAZ190126-6290

Finał również należał do drużyny TM Technologie z siedzibą w Morawicy, która szybko objęła prowadzenie, nie dała go sobie wydrzeć i regularnie powiększała, ostatecznie zwyciężając 4:1. Rzuty karne przesądziły o ostatnim miejscu na podium – lepiej od Can-Packu wykonywali je zawodnicy Tonix-Meble i to oni zawiesili na szyi brązowe medale.

BAZ190126-6531

Końcowa klasyfikacja:
1. TM Technologie
2. Ergo Hestia oddział Sucha Beskidzka
3. Tonix-Meble
4. Can-Pack
5. Thermal
6. Profix
7. KURO Detailing
8. Eko-Service
9. Europejski Fundusz Leasingowy
10. Alfa-Auto
11. Kulm-Bud
12. Frytki Belgijskie
13. BOSS Protection
14. Shell
15. Pracownicy Wisły Kraków

Nagrody indywidualne:
MVP: Dawid Pasierbek (Ergo Hestia)
Król Strzelców: Krzysztof Maj (TM Technologie)
Najlepszy bramkarz: Michał Kozub

BAZ190126-12060

BAZ190126-12135

BAZ190126-12147

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x