Teoretyczne i praktyczne aspekty treningu z dziećmi i młodzieżą

07
Maj
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

konferencja_26_05_

Akademia Piłkarska Wisła Kraków organizuje konferencję skierowaną do trenerów zajmujących się treningiem grup dzieci i młodzieży. Wydarzenie będzie miało miejsce w Loży Prezydenckiej na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie dnia 26 maja.

Podczas Konferencji poruszone zostaną kwestie takie jak budowanie więzi w zespole, dorastanie w grze, fundamenty gry, nielinearna pedagogika oraz wykorzystanie systemu Fitlight w treningu. Po części teoretycznej przewidziane są warsztaty na boisku treningowym Akademii Piłkarskiej znajdującym się przy stadionie.

Formularz zgłoszeniowy

Konferencję rozpocznie wystąpienie, trenera szkółki piłkarskiej Borek Kraków, Pawła
Kwaśniewskiego. Paweł zawodowo jest: konsultantem, certyfikowanym Coachem oraz Trenerem
Biznesu. Wykładowca w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Założyciel INSTYTUTU
TRENERÓW, prelegent, edukator i inspirator podczas warsztatów dla menadżerów i trenerów w trakcie szkoleń oraz konferencji.

Następnie mikrofon przejmie Mateusz Ludwiczak – trener piłkarski UEFA B. Obecnie pracuje w Akademii Piłkarskiej Reissa, współpracując z ośrodkami Facultade de Motricidade Humana oraz Universidade Federal de Viçosa. Doświadczenie trenerskie zdobył m.in. w Akademii Lecha Poznań. Swoją praktykę z fundamentami rozpoczął dzięki 6-miesięcznym studiom w Portugalii, na Facultade de Motricidade Humana − uczelni wybitnych trenerów Jose Mourinho i Carlosa Queiroza, a wzbogacił ją podczas stażu trenerskiego w Benfice Lizbona. Jest też współautorem książki Dorastanie w grze -wszechstronny rozwój zawodnika. Kategoria wiekowa U8-U12.

Na zakończenie odbędzie się prezentacja praktycznego wykorzystania systemu
Fitlight w treningu. FITLIGHT Trainer™ to urządzenie składa się czujników świetlnych połączonych bezprzewodowo z tabletem. Czujniki są używane jako cele, które użytkownik ma dezaktywować zgodnie z wytycznymi treningu. Są one dezaktywowane poprzez użycie rąk, stóp, głowy lub sprzętu sportowo-treningowego, zarówno poprzez pełny kontakt (dotyk), jak i bliskość (przecięcie sygnału fotokomórki) z systemem treningowym. Wykorzystanie systemu prezentować będą Jarosław Otłowski oraz Kamil Zawada.

konferencja_26_05_plan

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x