Staż bramkarski dla trenerów!

18
Styczeń
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

staz_bramkarski_06

Akademia Piłkarska Wisła Kraków zaprasza wszystkich chętnych trenerów bramkarzy na bezpłatny staż. Świetna okazja do powiększenia swojej wiedzy oraz złapania – wymaganego wszędzie – doświadczenia. Najlepsi otrzymają możliwość zatrudnienia na stałe.

Jeżeli chcesz szkolić bramkarzy i szukasz dla siebie możliwości – to najlepszą ofertę ma dla ciebie właśnie Wisła Kraków. W wiślackiej Akademii bramkarze szkolą się od rocznika 2006 i trenują co najmniej raz w tygodniu. Starsze grupy – w zależności od mikrocyklu – treningi mają dwa bądź trzy razy w tygodniu. Nasi bramkarze stale są powoływani do kadr wojewódzkich, również do reprezentacji Polski, a ostatnio jeden z nich był na testach sportowych w angielskim klubie Liverpool FC. Chętnych wiedzy trenerów zapraszamy do zgłaszania się poprzez adres akademia@tswisla.pl bądź telefonicznie: +48 570 678 549 (trener Jakub Bubetty).

Jakub Bubetty opowiada o stażu w Crystal Palace: „Dobrze jest raz na jakiś czas wyjść ze swojego podwórka i zobaczyć jak trenują inni”

staz_bramkarski_04

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x