Sparta Praga, Zagłębie Lubin, Dalin Myślenice – pracowity weekend naszych zawodników!

11
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

MurCup.WisSCHe_035

Cztery spotkania ligowe, trzy turnieje oraz sparingowe spotkanie pomiędzy ośmiolatkami Wisły Kraków i Akademii Piłkarskiej 21 Kraków. Sprawdźcie, co jeszcze czeka nas w ten weekend!

W sobotę, przy Reymonta 22, dojdzie do dwumeczu pomiędzy Wisłą, a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Bochnia – o 10:00 swoje spotkanie rozegra Wisła U-15, natomiast trzy godziny później Wisła U-13. Obie nasze drużyny wygrały do tej pory po trzy spotkania w swoich wojewódzkich ligach. O 13 rozpocznie się również seria gier kontrolnych pomiędzy Wisłą 2008, a Akademią Piłkarską 21 Kraków.

W niedzielę rundę rewanżową w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych gr. 3 zacznie Wisła Kraków U-17. Podopieczni trenera Pawła Regulskiego są nie do powstrzymania – z kompletem pięciu zwycięstw zdecydowanie przewodzą w tabeli. By awansować do następnej fazy, w której toczyć się będzie bezpośrednia walka o awans do rozgrywek makroregionalnych, wiślakom wystarczy zwyciężyć w dwóch najbliższych meczach. W Skotnikach odbędzie spotkanie pomiędzy Wisłą U-14, a krakowską Akademią 21 w ramach 3. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy 2002. Obie drużyny jak na razie zwyciężały w swoich meczach.

Do Katowic uda się Wisła Kraków 2004. Podopieczni trenera Michała Jani wezmą udział w Silesia Cup. Nasi zawodnicy trafili do grupy B, w której zmierzą się z takim drużynami jak: ŁKS Łódź, Zagłębie Lubin, Banik Ostrawa, MFK Koszyce, Jagiellonia Białystok, Sparta Praga i GKS Katowice.

Sobota:
Silesia Cup w Katowicach z udziałem Wisły Kraków U-12
10:00 Wisła Kraków U-15 – MOSiR Bochnia
13:00 Wisła Kraków U-13 – MOSiR Bochnia
13:00 Wisła Kraków U-8 – Akademia Piłkarska 21 Kraków

Niedziela:
Silesia Cup w Katowicach z udziałem Wisły Kraków U-12
Mini Turniej Garbarnia z udziałem Wisły Kraków U-11
Turniej w Staniątkach z udziałem Wisły Kraków U-9
10:00 Dalin Myślenice – Wisła Kraków U-17
10:00 Akademia Piłkarska 21 Kraków – Wisła Kraków U-14

Przypominamy, że możecie być na bieżąco ze zmaganiami naszej młodzieży! Wystarczy śledzić nasz Twitter @ap_wisla_krakow oraz hashtag #MłodaWisłaGra – wszystkie mecze młodych zawodników w jednym miejscu, a w dodatku i Wy możecie tworzyć meczowe relacje razem z nami!

Foto: Wisła Kraków – Heerenveen, Murapol Cup 2015

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x