Słowacja, Dzień Dziecka i Reymonta 22 – weekend Akademii

29
Maj
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

1111

Aż cztery nasze drużyny wyjadą w piątek do Bratysławy, gdzie przez cały weekend będą rywalizować w, organizowanym przez miejscowy Slovan, memoriale Petera Dubovsky’ego, byłego piłkarza Realu Madryt. Nasi zawodnicy zmierzą się tam między innymi z węgierskim MTK Budapeszt, czeskim Banikiem Ostrawa oraz austriackim Sturmem Graz. Zdecydowaną większość naszych zespołów czekają spotkania ligowe przy Reymonta 22 – tylko trampkarze młodsi rywalizować będą  poza Krakowem w Wolbromiu.

Oprócz gier ligowych obchodzimy Wiślacki Dzień Dziecka. Na najmłodszych wiślackich fanów i ich rodziców czeka mnóstwo atrakcji. Każdy będzie mógł zwiedzić stadion, uczestniczyć w różnorakich grach i zabawach, a także odbyć kurs pierwszej pomocy. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

W ramach Dnia Dziecka nasze najmłodsze roczniki udadzą się do Nowej Huty, gdzie wezmą udział w turnieju organizowanym przez Akademię Sportu Progres. Wystąpią tam praktycznie wszystkie czołowe drużyny z Krakowa.

Sobota:
Memoriał Petera Dubovsky’ego (Słowacja) z udziałem Wisły U-8, U-9, U-10 i U-11
10:00 Wisła Kraków U-17 – SMS Kraków
11:00 Przebój Wolbrom – Wisła Kraków U-14
14:00 Wisła Kraków U-19 – Stal Rzeszów
14:00 Wisła Kraków U-13 – AP Gołcza

Niedziela:
Memoriał Petera Dubovsky’ego (Słowacja) z udziałem Wisły U-8, U-9, U-10 i U-11
10:00 Wisła Kraków U-12 – Orzeł Myślenice
10:00 Wisła Kraków U-15B – MOSiR Bochnia

Poniedziałek:
17:00 Wisła Kraków U-15A – Akademia Piłkarska 21 Kraków

Przypominamy również, że jesteśmy też na Twitterze! Aby być na bieżąco z wynikami naszych wychowanków warto śledzić nasz profil: @ap_wisla_krakow oraz hashtag – #MłodaWisłaGra – dla tych, którzy chcą błyskawicznych relacji z aren zmagań wiślaków. Liczymy na to, że Wy też będziecie współtworzyć go z nami!

Zachęcamy wszystkich do przyjścia na wyżej wymienione spotkania – Akademia Wisły to przyszłość Wisły Kraków. Obserwując rozwój wychowanków, czytając relacje z meczów oraz wiele innych artykułów, które można znaleźć na akademiawisly.pl dokładacie swoją „cegiełkę” do budowy przyszłości swojego klubu. Warto!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x