Sesja zdjęciowa drużyn Akademii

01
Wrzesień
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-8

IMG_0802_DxO

Błysk fleszy towarzyszy piłkarzom w niemal każdej sytuacji. Na boisku – to naturalne, ale też poza nim, czasami wręcz wbrew ich woli. W końcu jest to część ich piłkarskich obowiązków. Takie też obowiązki, mimo młodego wieku, czekały w poniedziałek naszych zawodników. Stadion Miejski im. Henryka Reymana, o występach na którym marzy każdy, był miejscem uaktualnienia klubowej galerii. Czy to istotna chwila dla młodych piłkarzy? Wystarczy zapytać Krzysztofa Mączyńskiego, który osiągał sukcesy w seniorskiej piłce klubowej i reprezentacyjnej, ale w domu trzyma również pamiątki z najmłodszych lat grania w Wiśle. Tak tworzy się historię.

IMG_0806_DxO

Sesja została podzielona na dwie tury. Starsi zawodnicy stawili się na głównej płycie boiska rano, a młodsze roczniki późnym popołudniem. Niestety z powodu późnego powrotu z turnieju, rocznik 2001 nie mógł wziąć udziału w sesji. Za to Juniorzy Młodsi po zrobieniu zdjęć rozegrali spotkanie z Biegoniczanką Nowy Sącz. U starszych dało się zauważyć już rutynę – nie były to pierwsze w ich życiu zdjęcia. Co oczywiste, najwięcej frajdy przyniosły one młodszym rocznikom. Zastanawiali się oni, które miejsce na ławce rezerwowych zajmował kiedyś Wilde-Donald Guerrier lub Emmanuel Sarki.

IMG_0835_DxO

Wiele radości sprawiło im również odgadywanie, który piłkarz grał z numerem na ich koszulce. Trenerzy musieli zmagać się z pytaniem, czy z danym numerem kiedyś grała jakaś legenda w Wiśle. Co ważne żadne przeciwności losu nie mogły sprawić, że tego dnia mogło kogoś zabraknąć! Chłopcy z rocznika 2008 dali przykład swoim kolegom, jak kształtować charakter. Mimo złamanych rąk, Marcel Gajos i Kacper Paszcza z rocznika 2008 mimo złamanych rąk stawili się na sesji i treningu: – Nie ma odpuszczania a sesja była super – stwierdzili zgodnie młodzi piłkarze. A później ułożone fryzury przestały być ułożonymi bo wszyscy zgodnie udali się na swoje treningi. By za rok wrócić do tego miejsca.

IMG_0797_DxO IMG_0966_DxO

IMG_0809_DxO

IMG_0913

IMG_0827_DxO

 

Foto: Bartek Ziółkowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x