Razem wspierajmy wiślacką przyszłość – kibice Wisły Kraków dla Akademii

15
Wrzesień
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

19_news_ap1

Wisła Kraków SA, Akademia Piłkarska Wisła Kraków oraz Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków rozpoczynają wspólną akcję wspierającą najmłodszych piłkarzy występujących z Białą Gwiazdą na piersi. Już od meczu z Koroną Kielce kibice, przy okazji zakupu biletu, będą mogli przyłączyć się do zbiórki publicznej organizowanej przez Akademię Piłkarską Wisła Kraków.

Wszystkie wiślackie środowiska postanowiły wspólnymi siłami wesprzeć szkolenie młodzieży i wychowywanie piłkarzy w szacunku do barw Wisły. Wisła Kraków SA zapewni prawno-techniczne zaplecze funkcjonowania akcji, która prowadzona będzie do końca sezonu 2015/16. Dodatkowe 2 zł, które każdy kibic będzie mógł dobrowolnie przekazać, w całości zasilą konto Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Cena biletów pozostaje bez zmian, jednak w trakcie dokonywania zakupu wejściówek w Strefie Kibica lub przez Internet możliwe będzie przekazanie dodatkowych 2 złotych w ramach zbiórki. Dzięki temu rozwiązaniu, każdy kibic będzie miał możliwość bezpośredniego wsparcia Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. To do sympatyków Białej Gwiazdy należeć będzie decyzja.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój wiślackiej młodzieży. Decyzją Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków wyselekcjonowana grupa najbardziej utalentowanych zawodników zostanie objęta specjalnym programem szkoleniowym. Zwiększenie budżetu, dzięki wpłatom Kibiców, umożliwi organizację większej liczby wyjazdów na turnieje, na które Akademia Piłkarska jest zapraszana, ale ograniczone fundusze nie pozwalały do tej pory na udział w wielu nawet najatrakcyjniejszych międzynarodowych wydarzeniach piłkarskich.

Zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców do aktywnego wspierania Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Młode pokolenia wiślackiej młodzieży to nasza wspólna przyszłość!

Akademia Piłkarska Wisła Kraków
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Plakat_APWK_A3_druk

Jak zakupić bilet z dopłatą dla Akademii? Szczegóły znajdziecie TUTAJ

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x