PSF Biała Gwiazda klubem partnerskim Wisły!

03
Kwiecień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

DSC_1123

Przy wsparciu Wisły Kraków na początku poprzedniego miesiąca powstała Podhalańska Szkoła Futbolu Biała Gwiazda. Podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa doszło do oficjalnego podpisania umowy współpracy.

Podhalańska Szkoła Futbolu Biała Gwiazda powstała na początku roku. Założycielem oraz prezesem jest Paweł Paczka, były trener młodzieżowy Wisły Kraków. W tej chwili, mimo niedawnego startu, w strukturach szkółki jest już 70 dzieci. PSF swoją siedzibę ma w Budzowie, jednak zajęcia mają odbywać się na terenie całego powiatu suskiego.

Bardzo się cieszę na powrót do Wisły Kraków i możliwość współpracy. Myślę. że dzięki tej współpracy będziemy mogli stworzyć odpowiednie warunki rozwoju dla dzieci i młodzieży z powiatu suskiego i granicznych miejscowości. W dzisiejszych czasach ciężko zachęcić dzieci do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, ale mam nadzieję, że wspólne wyjazdy na mecze Wisły, treningi z trenerami w Akademii czy różnego rodzaju rywalizacja sportowa zachęcą do trenowania i wzbudzą w nich marzenia o zostaniu w przyszłości profesjonalnym piłkarzem. Ze swojej strony chciałbym podziękować Sebastianowi i Rafałowi za pomoc oraz chęć współpracy z naszą szkółką szczególnie w tym trudnym, ale jednak pięknym okresie Wisły Kraków. Cieszy mnie również współpraca z naszą lokalną firmą Max-Bud, która wesprze naszą szkółkę. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony i już nie mogę się doczekać realizowania założonych planów. Teraz czas zabrać się do pracy, aby w najbliższym czasie któryś z naszych zawodników mógł zasilić szeregi jednej z drużyn Akademii Wisły – mówi pomysłodawca, koordynator oraz prezes Podhalańskiej Szkoły Futbolu Biała Gwiazda, Paweł Paczka.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x