Pomóżmy Alankowi!

20
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Pomóż Alankowi!

Młody kibic Białej Gwiazdy potrzebuje Waszego wsparcia! Alanek Suchan ma 11 lat i choruje na raka krwi, a od miesiąca zaczął leczenie. Pomóc można mu w prosty sposób – licytując piłkę z autografami piłkarzy pierwszej drużyny Wisły Kraków. Można też przelać pieniądze: Podaruj życie Urszula Smok, nr konta: 07 1750 0012 0000 0000 2316 1346. W tytule: Alan Suchan.

Pomóż Alankowi!

Sytuacja rodzinna chłopca nie jest zbyt dobra – mieszka razem z mamą i dwa lata starszą siostrą w nie swoim domu, do tego koszty leczenia są duże. Jak pomóc? 29 maja w Kaszowie odbędzie się festyn, który ma Alankowi pomóc zebrać pieniądze potrzebne na dalsze leczenie. Pomóc również można przez internet. Na specjalnej aukcji internetowej można wylicytować piłkę Select z autografami Rafała Wolskiego, Alana Urygi, Pawła Brożka i wielu innych piłkarzy Białej Gwiazdy. Piłka firmy Select ma też wymiar historyczny – jest to pierwsza piłką, jaką Wisła Kraków rozgrywała mecze w erze Tele-Foniki.

Piłkę można wylicytować w spejcalnej aukcji, którą prowadzimy na Allegro TS Wisła Kraków. Zachęcamy do wsparcia! Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o kontakt.

Rak krwi znany jest bardziej jako białaczka. Nowotwory krwi to nowotwory, które atakują system krwionośny oraz samą krew, szpik kostny i układ limfatyczny. Rozróżniamy wiele rodzajów nowotworów krwi, w tym białaczkę. Na całym świecie co 35 sekund zostaje u kogoś zdiagnozowany nowotwór krwi, a co 10 minut odbiera on komuś życie. W przypadku, gdy nie pomagają konwencjonalne metody, takie jak chemioterapia czy naświetlanie, jedynym wyjściem pozostaje przeszczepienie komórek macierzystych. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x