Podsumowanie CLJ – 8. kolejka

07
Październik
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-17

BAZ190825-6156

Za nami kolejny weekend zmagań naszych młodzieżowych drużyn w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Oba zespoły – zarówno U17, jak i U15 mogą być zadowolone ze swoich występów. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego pewnie pokonali Podgórze Kraków 3:0, natomiast zawodnicy Patryka Jałochy aż 8:1 zwyciężyli w Rzeszowie z miejscową Stalą. Poniżej prezentujemy wyniki wszytkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
8. kolejka rozpoczęła się w Nowym Sączu, gdzie Sandecja podejmowała drużynę Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, a spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy (1:0). Również w sobotę, drużyna TOP 54 Biała Podlaska uległa na własnym boisku Górnikowi Łęczna (1:2), natomiast liderujący Motor Lublin pewnie rozprawił się z Koroną Kielce, pokonując ją 4:1. Na zakończenie kolejki, w niedzielę spotkały się drużyny ostatniego zespołu w stawce oraz wicelidera tabeli, czyli Stali Rzeszów i Wisły Kraków. Biała Gwiazda po raz kolejny w tym sezonie zaimponowała skutecznością i nie dała szans zespołowi z Podkarpacia, ogrywając go aż 8:1. Cztery bramki zdobył Mateusz Stanek, a po jednej dołożyli Marcin Górkiewicz, Michał Głogowski, Wojciech Urbański oraz Maksymilian Żmuda.

9. kolejka
Wisła Kraków – AP 21 Kraków
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce – TOP 54 Biała Podlaska

CLJ U17
Granie w 8. kolejce rozpoczęło się w Białej Podlaskiej, gdzie miejscowy TOP 54 podejmował Koronę Kielce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem kielczan, którzy zwyciężyli 2:0 i utrzymali się na pozycji wicelidera tabeli. W kolejnych sobotnich spotkaniach, Karpaty Krosno uległy na własnym terenie drużynie Stali Mielec 1:2, natomiast liderująca Cracovia pokonała BKS Lublin 4:1. W niedzielę odbyło się jedno spotkanie – przy ulicy Dekerta w Krakowie, Podgórze w derbowym pojedynku podejmowało krakowską Wisłę. Wiślacy zagrali dobre spotkanie i odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie, pokonując rywali 3:0. Bramki dla Białej Gwiazdy strzelali Kacper Chelmecki, Michał Litwa oraz Dorian Gądek.

9. kolejka
Wisła Kraków – Karpaty Krosno
Cracovia – TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec – Korona Kielce
BKS Lublin – Podgórze Kraków

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x