Podsumowanie CLJ – 3. kolejka

04
Wrzesień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-16 / U-17

BAZ190831-7243

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne spotkania w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. U15 odniosło kolejne zwycięstwo i pokonało (4:0) Sandecję Nowy Sącz, natomiast U17 przegrało (1:3) z Koroną Kielce. Poniżej prezentujemy podsumowanie wszystkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
W 3. kolejce padło 16 goli, z czego cztery były autorstwa wiślaków. Podopieczni trenera Patryka Jałochy odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. W sobotnim spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się Michał Bajor i Mateusz Stanek. Na piątkę można ocenić występy Korony Kielce oraz Motoru Lublin. Kielczanie nie dali żadnych szans Stali Rzeszów, natomiast Motor pokonał Top 54 Biała Podlaska. W niedzielę, w samo południe na boisko wybiegły zespoły Górnika Łęczna i Akademii Piłkarskiej 21. Spotkanie zakończyło się remisem (1:1).

CLJU15kolejka3

u15tabela

4. kolejka
Wisła Kraków – Górnik Łęczna
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Akademia Piłkarska 21 – Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz – Top 54 Biała Podlaska

CLJ U17
Zdecydowanie mniej szczęścia od młodszych kolegów miała drużyna U17. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Dawida Będkowskiego, choć do 60. minuty prowadzili 1:0 z Koroną Kielce, to po ostatnim gwizdku arbitra musieli pogodzić się z porażką (1:3). Jedynego gola dla Białej Gwiazdy strzelił Kacper Zborowski. Ciekawie było też w Lublinie, gdzie BKS uległ liderowi tabeli – Karpatom Krosno aż 1:6. Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie odniosła Stal Mielec, która pokonała (3:2) Top 54 Biała Podlaska. W derbach Cracovia podzieliła się punktami z Podgórzem Kraków.

CLJU17kolejka3

u17tabela

4. kolejka
Top 54 Biała Podlaska – Podgórze Kraków
Karpaty Krosno – Cracovia
Korona Kielce – BKS Lublin
Stal Mielec – Wisła Kraków

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x