Podsumowanie CLJ – 2. kolejka

26
Sierpień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-17

BAZ190825-6154

Młodzieżowe drużyny Białej Gwiazdy w miniony weekend rozegrały swoje spotkania w ramach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Kolejne wysokie zwycięstwo odniosła drużyna U15, która pokonała Akademię Piłkarską 21 aż 7:1. W gorszych nastrojach z Krosna wrócili natomiast zawodnicy zespołu U17, którzy przegrali z Karpatami 1:2. Poniżej prezentujemy podsumowanie wszystkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
Po raz kolejny najwięcej bramek padło w spotkaniu Wisły, która w wyjazdowym spotkaniu przy ulicy Dekerta w Krakowie pewnie pokonała AP 21 aż 7:1. Hattrick skompletował Mateusz Stanek, a po jednym trafieniu dołożyli kolejno Maksymilian Rachfał, Michał Głogowski, Marcin Górkiewicz oraz Bartosz Zimnicki. W innych spotkaniach Stal Rzeszów po ostatniej dotkliwej porażce w Krakowie, podzieliła się punktami z zespołem Górnika Łęczna (1:1), a Sandecja Nowy Sącz uległa na własnym boisku ekipie Motoru Lublin (1:2). Na 4 września przełożony został natomiast mecz TOP 54 Biała Podlaska – Korona Kielce.

CLJU15kolejka23

CLJ U17
Druga seria gier rozpoczęła się w sobotę. W Kielcach padło aż sześć bramek, a Korona pokonała Stal Mielec (4:2). Na pozycji lidera utrzymały się Karpaty Krosno, które pokonały Wisłę Kraków (2:1) i mają na swoim koncie komplet punktów. Honorowe trafienie dla Białej Gwiazdy zanotował Michał Litwa. Tempa nie zwalnia również Cracovia, która z tarczą wróciła z dalekiego wyjazdu do Białej Podlaskiej, pokonując miejscowy TOP 54 (1:0) i tylko przez gorszy bilans bramkowy zajmuje drugie miejsce w tabeli. Kolejka zakończyła się w niedzielę w Krakowie – Podgórze Kraków uległo na własnym terenie drużynie BKS-u Lublin (1:2).

CLJU17kolejka2

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x