Podsumowanie CLJ – 12. kolejka

04
Listopad
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-17

BAZ191027-2814

Za nami 12. kolejka Centralnej Ligi Juniorów, podczas której drużyny U15 i U17, które swoje mecze rozgrywały w czwartek, walczyły o poprawienie swojego dorobku punktowego. Ta sztuka udała się jedynie podopiecznym Rafała Wisłockiego, którzy bardzo pewnie pokonali w wyjazdowym spotkaniu TOP 54 Biała Podlaska 5:0, natomiast zawodnicy Patryka Jałochy ulegli Koronie Kielce 0:4. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
Zmagania w 12. kolejce spotkań rozpoczęły się w czwartek, a druga w tabeli Wisła Kraków podejmowała Koronę Kielce. Spotkanie ewidentnie nie ułożyło się po myśli Białej Gwiazdy, która ostatecznie uległa koroniarzom aż 0:4. Takim samym rezultatem zakończył się również sobotni mecz Akademii Piłkarskiej 21, która na własnym w terenie przegrała z liderującym Motorem Lublin, który umocnił się na pozycji lidera. W niedzielę odbyły się dwa mecze – Sandecja Nowy Sącz przegrała z Górnikiem Łęczna 0:1, natomiast Stal Rzeszów musiała uznać wyższość TOP-u 54 Biała Podlaska, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1.

13. kolejka
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz
TOP 54 Biała Podlaska – AP 21 Kraków
Motor Lublin – Wisła Kraków
Korona Kielce – Górnik Łęczna

CLJ U17
12. kolejka rozpoczęła się podobnie jak w CLJ U15, czyli w czwartek, a konkretnie w Białej Podlaskiej, gdzie TOP 54 mierzył swoje siły z Wisłą Kraków. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego udowodnili, że drzemie w nich duży potencjał i po efektownej grze odnieśli pewne zwycięstwo 5:0. Bramki dla Białej Gwiazdy strzelali Bartosz Seweryn, Michał Litwa, Dorian Gądek, Kacper Myszogląd oraz Bartosz Kutrzeba. W czwartkowe popołudnie odbyło się także spotkanie Karpat Krosno z Podgórzem Kraków, które gospodarze wygrali 3:2. W sobotę Stal Mielec pokonała BKS Lublin 1:0, a w niedzielę w meczu na szczycie, Korona Kielce podzieliła się punktami z Cracovią – spotkanie zakończyło się remisem 1:1

13. kolejka
Karpaty Krosno – TOP 54 Biała Podlaska
Podgórze Kraków – Korona Kielce
Cracovia – Stal Mielec
BKS Lublin – Wisła Kraków

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x