Podsumowanie CLJ – 10. kolejka

21
Październik
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-17

BAZ190817-4752

Za nami kolejny weekend rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, podczas którego nasze młodzieżowe drużyny walczyły o ligowe punkty. Ostatecznie możemy mieć mieszane uczucia, bowiem zespół U15 wygrał z Sandecją 2:0, ale ekipa U17 zaliczyła blamaż w Kielcach, przegrywając z Koroną aż 1:8. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
10. kolejka rozpoczęła się w Nowym Sączu, gdzie tamtejsza Sandecja podejmowała wicelidera tabeli – krakowską Wisłę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:0 po dwóch trafieniach Mateusza Stanka. W Białej Podlaskiej drużyna TOP 54 podejmowała lidera – Motor Lublin. Niespodzianki nie było i goście z Lubelszczyzny pewnie zwyciężyli 3:0. Przy ulicy Dekerta w Krakowie drużyna Akademii Piłkarskiej 21 gościła zespół Górnika Łęczna. Gospodarze tego dnia okazali się jednak zbyt gościnni i ulegli zawodnikom z Łęcznej aż 0:5. Na zakończenie kolejki w Rzeszowie miejscowa Stal, która zamyka ligową tabelę podejmowała Koronę Kielcę. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników widniał wynik 2:1 dla Korony, która zgarnęła kolejne trzy punkty.

11. kolejka
Górnik Łęczna – Wisła Kraków
TOP 54 Biała Podlaska – Sandecja Nowy Sącz
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Korona Kielce – AP 21 Kraków

CLJ U17
Zmagania w 10. kolejce rozpoczęły się już w piątek. Korona Kielce podejmowała Wisłę Kraków. Spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem Korony aż 8:1! Jedyną bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył w 38. minucie spotkania Feliks Grzybowski. W kolejnych starciach Karpaty Krosno pokonały na własnym boisku BKS Lublin 3:0, natomiast drużyna TOP 54 Biała Podlaska zwyciężyła w starciu z zespołem Stali Mielec 3:1. W ostatnim meczu tej kolejki Podgórze Kraków w derbowym pojedynku zmierzyło się z liderem – Cracovią. Zespół Pasów pewnie zwyciężył to spotkanie, wygrywając ostatecznie 6:1.

11. kolejka
Podgórze Kraków – TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Kraków – Stal Mielec
Cracovia – Karpaty Krosno
BKS Lublin – Korona Kielce

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x