OLM: Wisła z kolejnym zwycięstwem

26
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

2004

Po wyrównanym meczu Wisła Kraków 2004 pokonała rok starszy Wawel Kraków 1:0. Bramkę po stałym fragmencie gry zdobył Bartosz Kutrzeba. Była to 8. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików.

Wiślacy podbudowani ostatnimi dobrymi meczami zaczęli mecz od ofensywnej gry, co przyniosło efekt w 17. minucie, gdy Bartosz Kutrzeba wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał bramkarza Wawelu. Goście uderzyli w poprzeczkę, ale było to jedyne zagrożenie z ich strony w pierwszej połowie, w której to Wisła miała optyczną przewagę. Po przerwie Wawel nieznacznie zaatakował, ale nie zdołał pokonać Szymona Wolaka. Było to czwarte zwycięstwo Wisły w tej rundzie.

To nie było dobre spotkanie z naszej strony. Chłopaki od razu po meczu zgodzili się ze mną. Poza dobrymi sytuacjami z początku meczu oraz indywidualnymi akcjami z końcówki spotkania mecz w naszym wykonaniu był słaby. W drugiej połowie Wawel utrzymywał się przy piłce i stwarzał zagrożenie. To nie jest maksimum możliwości chłopaków, ale fakt, że nie pokazują tego w meczach mnie martwi. Nie ukrywam, że stałe fragmenty ustalamy sobie przed meczem i nie był to nasz pierwszy gol zdobyty w taki sposób. Gdyby w każdym meczu zawodnicy wykorzystywali wszystkie sytuacje, to wyniki byłby co najmniej hokejowe. Chciałem zwrócić uwagę, że drużyny które przeciwko nam grają są nieco dojrzalsze fizycznie, co też utrudnia nam zdobywanie bramek – powiedział po meczu trener Wisły 2004, Michał Jania.

8. kolejka, Okręgowa Liga Młodzików
25 maja, godz. 16:00, Kraków, ul. Reymonta 22
Wisła Kraków – Wawel Kraków 1:0 (1:0)
Bartosz Kutrzeba 17′

Wisła Kraków: Szymon Kucharski – Dawid Kędziora, Stanisław Tynor, Aleksander Karagiannakos, Bartosz Kutrzeba, Robert Zaborowski, Jakub Jania, Kacper Filo, Patryk Kościółek oraz Szymon Wolak, Barłomiej Wolak, Karol Tokarczyk, Konrad Kukułka, Michał Raś, Jakub Libura, Jakub Madejski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x