Nabór już w tym tygodniu!

27
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa

BAZ180818-5520

Już w tym tygodniu odbędą się pierwsze treningi naborowe do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Oprócz wcześniej planowanych godzin treningów otworzyliśmy jeszcze jeden termin.

Co trzeba zrobić?
1. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy
2. Wybrać termin: 29 i 31 sierpnia bądź 3 i 5 września
3. Stawić się w wybranym terminie o godz. 16:30 (zbiórka) przy ul. Reymonta 22. Trening zaczynamy o 17:00
4. Mieć ze sobą strój sportowy oraz adekwatne do pogody obuwie
5. Nie stresować się
6. Bawić się świetnie!

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkie treningi naborowe, między 29 sierpnia, a 5 września, odbywać się będą na Boisku Treningowym Akademii, przy ul. Reymonta 22. Podczas zajęć rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli przyglądać się zajęciom, jak również poznać sposób funkcjonowania Akademii. Po treningach do dyspozycji będzie trener Gerald Imiolek, który udzieli informacji o specyfice treningów w Wiśle Kraków.

O tym, że nabór jest dla nas istotnych nie musimy przekonywać, a wystarczy, że popatrzymy na składy naszych drużyn występujących w Centralnych Ligach Juniorów. W drużynie U17 barwy Białej Gwiazdy reprezentują tacy zawodnicy jak Patryk Pischinger, Daniel Hoyo-Kowalski, Jakub Lorek, Aleks Leśniak czy Wiktor Szywacz (na zdjęciu), którzy treningi piłkarskie zaczynali na Wiśle i tutaj do tej pory osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i drużynowe.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x