Nabór do Orbity Bukowno. Zapraszamy!

25
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Orbita+nabór+wisła

Chcesz trenować jak Wisła Kraków, ale masz za daleko? Nic straconego! Orbita Bukowno, współpracująca z nami, organizuje nabory dla roczników 2009, 2010 i 2011 z powiatu olkuskiego. Testy – w najbliższą sobotę.

Trenerom Orbity w przeprowadzeniu testów pomogą trenerzy z Wisły Kraków. Odbędą się one w najbliższą sobotę w hali MOSiR przy ul. Spacerowej 1 w Bukownie. Zapisy rozpoczną się o 9:30, a treningi pół godziny później. Dla uczestników przygotowaliśmy niespodzianki!

Orbita stale współpracuje z Wisłą. 23 września w Bukownie zorganizowany został turniej Ekstratalent pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ekstraklasy oraz Wisły Kraków. We wcześniejszych terminach odbywały się treningi pokazowe, które prowadzone były przez m.in. Goncalo Feio, obecnie asystenta Kiko Ramireza.

Latem do Wisły trafiło trzech zawodników Orbity z rocznika 2002: Szymon Nocoń, Jakub Banasik i Jakub Szumera, a wcześniej swoje umiejętności z Białą Gwiazdą na piersi zdecydowali się rozwijać Dominik Sambor i Dawid Jampich. Liczymy, że najbliższy nabór sprawi, że liczba zawodników przechodzących do naszego klubu będzie stale wzrastała.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x