Nabór dla rocznika 2012!

10
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa

BAZ09022017-4812

W dniach 29-31 sierpnia oraz 3-5 września odbędą się treningi naborowe do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dla dzieci urodzonych w 2012 roku.

Zachęcamy do przybycia wszystkich dzieci, którzy marzą o tym, żeby zostać piłkarzami albo po prostu kochają piłkę nożną i chcą świetnie spędzać czas trzy razy w tygodniu blisko Stadionu Wisły!

Co trzeba zrobić?
1. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy
2. Wybrać termin: 29 i 31 sierpnia bądź 3 i 5 września
3. Stawić się w wybranym terminie o godz. 16:30 (zbiórka) przy ul. Reymonta 22. Trening zaczynamy o 17:00
4. Mieć ze sobą strój sportowy oraz adekwatne do pogody obuwie
5. Nie stresować się
6. Bawić się świetnie!

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkie treningi naborowe, między 29 sierpnia, a 5 września, odbywać się będą na Boisku Treningowym Akademii, przy ul. Reymonta 22. Podczas zajęć rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli przyglądać się zajęciom, jak również poznać sposób funkcjonowania Akademii. Po treningach do dyspozycji będzie trener Gerald Imiolek, który udzieli informacji o specyfice treningów w Wiśle Kraków.

Sezon 2018/2019: Pierwszy trening rozpoczynający sezon 2018/2019 odbędzie się 12 września o godz. 17:00. Po treningach naborowych trenerzy wybiorą grupę do 20 chłopców, którzy będą tworzyć drużynę do lat 7 (U7) w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Rodzice wybranych chłopców zostaną poinformowani drogą mailową do 9 września. Treningi piłkarskie będą się odbywać w środy i piątki przez cały sezon. Dodatkowo od października będą także godzinne zajęcia z gimnastyki prowadzone w soboty przez trenera z sekcji gimnastycznej TS Wisła.

Czym się wyróżniają treningi w Wiśle Kraków? Pracą w małych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewniają dzieciom odpowiedni rozwój sportowy, kładąc również spory nacisk na wartości moralne oraz edukacyjne. Nasi szkoleniowcy mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi, często też biorą udział w szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i za granicą. Trenowanie w Wiśle daje poczucie przynależności do jednego z najlepszych klubów w Polsce.

Szczegółowe informacje: gerald.imiolek@tswisla.pl lub +48 512 726 021

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

nabór

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x