MLT: Wisła 2002 z kolejnym zwycięstwem

08
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2002

W ramach 12. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy liderująca Wisła Kraków 2002 podejmowała przy Reymonta 22 trzecią w tabeli Akademię Piłkarską 21. Wiślacy wygrali to spotkanie 2:0 po bramkach Adama Warmuza oraz Adriana Mireckiego, jednak nie był to porywający mecz.

Biała Gwiazda długo czekała na pierwszego gola w tym spotkaniu. Dopiero w 40. minucie Sławomir Chmiel podał do Adama Warmuza, a ten podcinką pokonał bramkarza rywali. Wisła pokusiła się o jeszcze jedno trafienie w tym spotkaniu. Jakub Zima zagrał do Adriana Mireckiego, a ten odważnym uderzeniem głową uprzedził bramkarza i z 16. metrów umieścił piłkę w siatce.

Co mogę powiedzieć o tym meczu? Chyba tylko to, że się odbył i wygraliśmy go 2:0. Niestety, nie mogę powiedzieć, że byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Mieliśmy lepszych zawodników i to przechyliło szalę zwycięstwa na naszą stronę. Brakowało nam radości z gry, polotu i fantazji w akcjach ofensywnych. Jednym z nielicznych plusów jest dobra postawa strzelców bramek – podsumował spotkanie trener Adrian Filipek.

12. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy (2002)
7 maja, godz. 10:00, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – Akademia Piłkarska 21 2:0 (0:0)
Adam Warmuz 40′, Adrian Mirecki 53′

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Wiktor Martuszewski, Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Michał Supel, Adrian Mirecki, Aleksander Buksa, Michał Przybyło oraz Jakub Glanowski, Bartłomiej Gierek, Sławomir Chmiel, Kacper Masny, Adam Warmuz, Bartłomiej Gierek, Filip Nowak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x