MLT: Wisła 2001 przegrywa z Progresem

01
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

2001

W ramach 15. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy Wisła Kraków 2001 przegrała z AS Progres Kraków 0:3. Spotkanie było wyrównane, jednak to goście wykorzystali swoje sytuacj3 i pokonali Białą Gwiazdę 3:0.

Od początku meczu Progres nastawił się na grę z kontrataku i był w tym bardzo groźny. W 26. minucie Maciej Grojec wyszedł sam na sam i uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza. Chwilę po tej sytuacji Jan Dziadkowiec miał okazję na wyrównanie, jednak nie wykorzystał dobrego podania Kamil Bentkowskiego. Chwilę po przerwie Grojec mocnym uderzeniem z dystansu podwyższył wynik. Po tej bramce wiślacy znowu rzucili się do ataków, najbliżej bramki był Dziadkowiec, jednak jego uderzenie wylądowało na słupku. W końcówce Grojec ustrzelił hattricka, zdobywając kolejnego gola z kontrataku.

15. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy (2001)
30 kwietnia, godz. 9:30, Kraków, ul. Reymonta 22
Wisła Kraków – AS Progres 0:3 (0:1)
Maciej Grojec 26′, 37′, 63′
Wisła Kraków: Konstanty Karagiannakos – Jakub Zawada, Dawid Jampich, Tomasz Kolendowski, Jakub Kościelniak, Kamil Bentkowski, Klaudiusz Kaczkowski, Arkadiusz Kasia, Grzegorz Janiczak, Bartosz Główczyk, Jan Dziadkowiec oraz Michał Zając, Wojciech Ruśniak, Michał Cienkosz, Kamil Pachel

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x