MLT: Niespodziewany remis w Oświęcimiu

22
Maj
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2002

Po udanym turnieju w Dortmundzie Wisła Kraków 2002 wróciła do rozgrywek ligowych w Małopolskiej Lidze Trampkarzy (2002). W ramach 14. kolejki podopieczni Adriana Filipka pojechali do Oświęcimia na spotkanie z tamtejszą Unią. Nieoczekiwanie Biała Gwiazda straciła punkty, remisując tylko 1:1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze i wygrywali do przerwy, jednak trzy minuty po wznowieniu gry Adrian Mirecki wyrównał stan meczu. Wiślacy mieli sporo okazji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, jednak byli tego dnia bardzo nieskuteczni. Już w przyszły weekend przy ulicy Reymonta dojdzie do hitego spotkania Małopolskiej Ligi Trampkarzy, Wisła Kraków podejmie drugą w tabeli Cracovię.

Szansę w tym meczu otrzymali zawodnicy, którzy mniej grali w tym sezonie, ponieważ chciałem dać odpocząć chłopakom, którzy rozegrali sporo minut na turnieju w Dortmundzie. Poza tym czeka nas jeszcze trochę meczów do końca sezonu. Niestety, jak widać po wyniku nie do końca ci zawodnicy poradzili sobie w tej sytuacji. W dodatku ci, którzy weszli po przerwie bardzo chcieli, myślę że za bardzo, odmienić losy meczu. Przez to w nasze poczynania wdarło się sporo chaosu. Tak bywa jak za bardzo się na coś spinamy. Im bardziej chcieliśmy strzelić gola, tym bardziej nie wychodziło. Była to dla mnie spora i bolesna nauka, mam nadzieję, że dla zawodników też – powiedział po meczu trener Adrian Filipek.

14. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy (2002)
21 maja, godz. 10:00, ul. Legionów 15, Oświęcim
Unia Oświęcim – Wisła Kraków 1:1 (0:1)
Igor Pawela 22′ – Adrian Mirecki 38′

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Bachul, Arkadiusz Krysik, Konrad Konik, Jakub Kulig, Aleks Leśniak, Bartłomiej Gierek, Jakub Galos, Michał Wyligała, Mateusz Grzybowski, Filip Nowak oraz Adam Warmuz, Kacper Masny, Adrian Mirecki, Wiktor Szywacz, Patryk Pischinger

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x