MLT: Czwarta wygrana z rzędu Mistrzów Małopolski

28
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności / U-14

2002

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo zanotowali w sobotę zawodnicy Wisły Kraków U-14. Podopieczni trenera Adriana Filipka pokonali w sobotę przy Reymonta 22 Unię Oświęcim 10:0. Biała Gwiazda nie pozwoliła rywalom na zbyt wiele, a hat-trickiem w drugiej połowie popisał się Adrian Mirecki.

Sobotnie spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla zawodników Wisły, już po 5. minutach było 2:0 po bramkach Bartłomieja Gierka oraz Adama Warmuza. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem był Michał Supel. W drugiej połowie Biała Gwiazda zdobyła zdecydowanie więcej goli, aż siedem. Hat-trickiem popisał się Adrian Mirecki, a do tego warto odnotować, że kilka goli zostało zdobytych podcinkami w stylu Tomasza Frankowskiego. Wisła grała zarówno efektownie jak i efektywnie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:0, ale podopieczni trenera Filipka spokojnie mogli zdobyć jeszcze więcej goli.

Jestem zadowolony z gry swojego zespołu, gdyż skuteczność zawodników w sytuacjach podbramkowych była na dobrym poziomie. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Podeszliśmy z szacunkiem do rywala i strzelaliśmy kolejne bramki, aczkolwiek w drugiej połowie nie podobała mi się pewna nonszalancja, która się wkradła. Bardzo mnie denerwuje takie podejście. W drużynie zadebiutował rok młodszy Patryk Fundament, zagrał całą drugą połowę i zaprezentował się w porządku. Kilka razy ruszył do przodu, po jego uderzeniu padła bramka i oceniam go pozytywnie. Oczywiście rywal nie był na tyle wymagający, żeby go sprawdzić – powiedział trener Adrian Filipek.

5. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy (2002)
Kraków, ul. Reymonta 22, 26.09, godz. 16:00
Wisła Kraków – Unia Oświęcim 10:0 (3:0)
Bartłomiej Gierek 3’, Adam Warmuz 5’, Michał Supel 23’, Wiktor Szywacz 40’, Kacper Masny 46’, Adrian Mirecki 49’, 56’, 67’, Filip Nowak 54’, Jakub Kulig 52’

Wisła Kraków: 1. Bartosz Matoga – 17. Adam Warmuz, 8. Wiktor Szywacz, 20. Michał Supel, 19. Michał Przybyło, 7. Patryk Pischinger, 16. Filip Nowak, 11. Adrian Mirecki, 10. Kacper Masny, 2. Jakub Kulig, 9. Bartłomiej Kulig, 15. Bartłomiej Gierek, 18. Jakub Galos, 3. Patryk Fundament

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x