#MłodaWisłaGra: Wracamy do gry!

31
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ180825-6076

Już w komplecie do rozgrywek ligowych w sezonie 2018/19 przystąpiły młodzieżowe drużyny Wisły Kraków. W środę pierwsze mecze rozegrały drużyny U12 i U14, a przed nami pięć spotkań.

Przede wszystkim czekają nas mecze trzeciej kolejki Centralnych Lig Juniorów U15 oraz U17. Młodsi zawodnicy Wisły udadzą się do Starachowic, gdzie zagrają z Juventą, która na razie zalicza ciężki start w sezon – nasz Klub Partnerski zaczął od porażek 1:4 z Resovią i 0:8 z Motorem Lublin, który z Wisłą bezbramkowo zremisował.

Starsi z kolei podejmą Stal Mielec. Zawodnicy trenera Marcina Pluty, z powodu wyjazdu na turniej do Lwowa, rozegrali do tej pory jedno spotkanie, które wygrali 1:0. W sobotni poranek w Nowym Sączu zmierzą się ze sobą drużyny, które po trzech meczach Małopolskiej Ligi Młodzików mają komplet punktów – w tabeli, z lepszym od Sandecji bilansem bramkowym przewodzi Wisła.

O 10:00 swoje mecze rozegrają drużyny U12 i U14. Pierwsi w sobotę podejmą Progres Kraków, natomiast starsi w niedzielę zagrają z Borkiem Kraków.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

matchday_1-2.09

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x