#MłodaWisłaGra od czwartku do poniedziałku!

17
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

08292015_006

Nietypowo, ponieważ już dzisiaj zaczynamy ligowy weekend. Wawel Kraków podejmie Wisłę U-12 w spotkaniu 2. kolejki Krakowskiej Ligi Młodzików. Sprawdźcie, co jeszcze czeka nas w najbliższych dniach – gramy codziennie!

W piątek do Dąbrowej Tarnowskiej uda się Wisła 2001, która dzięki wtorkowemu zwycięstwu nad Unią Tarnów została samodzielnym liderem Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Wiślacy zmierzą się z Dąbrovią, która w kiepskim stylu zaczęła rozgrywki, zaliczając trzy wysokie porażki. Jednak w ostatniej kolejce nasz piątkowy rywal „urwał” punkty będącej w ligowej czołówce Tarnovii.

Sobota to starcie na szczycie grupy trzeciej Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, jednak druga Garbarnia traci w tej chwili do Wisły U-17 aż osiem punktów. W przypadku zwycięstwa podopieczni trenera Pawła Regulskiego zapewnią sobie grę w fazie, która wyłoni przedstawicieli województwa w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.

Dzień później pozycję lidera w Nowym Sączu bronić będzie Wisła 2003. Rywal – czwarty w tabeli Dunajec, który ograł już m.in. Cracovię, a w ostatniej kolejce zremisował z Akademią Piłkarską 21.

Z kolei nasi najmłodsi zawodnicy będą rywalizowali w turniejach. W sobotę w Rybniku Wisła U-11 a Wisła U-10 w Będzinie, dzień później, w Gorlicach – Wisła 2008.

Czwartek
:
17:30 Wawel Kraków – Wisła Kraków U-12
Piątek:
18:30 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Wisła Kraków U-15
Sobota:
Turniej w Rybniku z udziałem Wisły U-11
Turniej w Będzinie z udziałem Wisły U-10
9:30 Wisła Kraków U-17 – Garbarnia Kraków
Niedziela:
Turniej w Gorlicach z udziałem Wisły U-8
13:00 Dunajec Nowy Sącz – Wisła Kraków U-13
Poniedziałek:
16:00 Wisła Kraków U-12 – AP Gołcza

Przypominamy, że możecie być na bieżąco ze zmaganiami naszej młodzieży! Wystarczy śledzić nasz Twitter @ap_wisla_krakow oraz hashtag #MłodaWisłaGra – wszystko w jednym miejscu, a w dodatku sami możecie tworzyć meczowe relacje razem z nami!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x