#MłodaWisłaGra: Kontynuować zwycięską passę!

11
Październik
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-17

BAZ190817-4584

Przed nami kolejny weekend zmagań naszych młodzieżowych drużyn w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Spotkania rozegramy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę – trzy w roli gospodarzy, a dwa w delegacji.

Jako pierwsi sobotnie granie rozpoczną zawodnicy z drużyny U15, która w ostatniej kolejce bardzo pewnie rozprawiła się w Rzeszowie z ekipą miejscowej Stali aż 8:1! Podopieczni trenera Patryka Jałochy, którzy obecnie zajmują drugą pozycję w tabeli i tym razem będą chcieli udowodnić, że są zespołem dobrze zorganizowanym i postarają się odnieść kolejne zwycięstwo. Tym razem Wiślacy podejmą w derbowym pojedynku zespół Akademii Piłkarskiej 21 Kraków. Początek tego spotkania o godzinie 10.00. Nieco później, bo o godzinie 15.00, zespół U13 w Nowym Sączu zmierzy swoje siły z Sandecją.

Niedzielę rozpoczniemy od pojedynku ekipy U12, która na własnym boisku podejmie Okocimski Brzesko. Spotkanie zaplanowano na godzinę 10.00. W niedzielne przedpołudnie o godzinie 11.00, swój mecz rozegra również zespół U14, która w Słomnikach zmierzy się z tamtejszą Słomniczanką. Na zakończenie weekendu, na boisku AWF zespół U17 podejmie Karpaty Krosno. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego po ostatnim, pewnym zwycięstwie przeciwko ekipie Podgórza Kraków, będą chcieli podążać zwycięską ścieżką, którą zapoczątkowali przed tygodniem. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany został na godzinę 15.30.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x