#MłodaWisłaGra: Dwa mecze przy Reymonta

11
Kwiecień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ181013-5825

W sobotę czekają nas cztery spotkania, z czego dwa rozegramy przy Reymonta. W niedzielę rocznik 2007 zagra derby z Cracovią.

Sobotnie granie jako pierwsi rozpoczną piłkarze z rocznika 2005, którzy w meczu wyjazdowym zmierzą się z Bronowianką. Ich młodsi koledzy z rocznika 2006 wyjadą w delegację do Brzeska, by zmierzyć siły z tamtejszym Okocimskim. Przy Reymonta zostają drużyny U15 oraz U17. O godzinie 11:00 zawodników Marcina Pluty czeka ciężki pojedynek ze Stalą Mielec. Po trzech kolejnych porażkach Wiślaków interesuje tylko zwycięstwo. Ciężko jednak wskazać faworyta, bo Wisła w ostatnich meczach, mimo porażek nie była gorsza od przeciwnika- można się pokusić o stwierdzenie, że była nawet lepsza. Za to Stal regularnie punktuje- w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli siedem punktów.

Bezpośrednio po spotkaniu drużyny U17 na boisko przy Reymonta wybiegną zawodnicy Wisły Kraków U15, by zagrać swój mecz z drużyną Resovii Rzeszów. Podopieczni Mateusza Stolarskiego w ostatniej kolejce ulegli w derbowym pojedynku liderującej AP 21 Kraków i będą chcieli udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Goście z Rzeszowa przyjeżdżają do Krakowa po dwóch porażkach z rzędu i zapewne będą zaciekle walczyć o zakończenie niekorzystnej serii. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie.

W niedzielę czeka nas jeden mecz, którego otoczka jest jednak wyjątkowa. Wisła Kraków U12 w roli gości zmierzy się z lokalnym przeciwnikiem- drużyną Cracovii. Mecz zaplanowany jest na godzinę 17:30.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x