#MłodaWisłaGra: Dobrze rozpocząć październik

04
Październik
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-17

BAZ190817-4657

Przed nami kolejny weekend, który niesie za sobą emocje związane z występami naszych młodzieżowych drużyn w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Wszystkie spotkania rozegramy na wyjeździe – dwa w sobotę, a trzy w niedzielę.

W sobotę jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy drużyny U11. Podopieczni trenera Michała Jani o ligowe punkty powalczą we Wrocławiu, gdzie zmierzą się z miejscowym Śląskiem. Przed południem swoje spotkanie zagrają również zawodnicy z drużyny U14, którzy zagrają z zespołem Borku Kraków. Początek spotkania o godzinie 10.00.

W niedzielę czekają nas derbowe starcia. O godzinie 10.00 zespół U17 wybiegnie na boisko przy ulicy Dekerta w Krakowie, aby zmierzyć swoje siły z zespołem Podgórza. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego będą chcieli przełamać złą passę i postarają się zgarnąć drugi komplet punktów w obecnym sezonie. Z kolei kolejny derbowy pojedynek czeka nas w spotkaniu drużyn U13, w którym Biała Gwiazda w roli gości powalczy z zespołem Cracovii. Na zakończenie weekendu drużyna Wisły Kraków U15 zmierzy się w wyjazdowym starciu z ekipą Stali Rzeszów. Zawodnicy trenera Patryka Jałochy na Podkarpacie udadzą się z jednym celem – zdobycia trzech punktów. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany został na godzinę 14.00

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x