#MłodaWisłaGra: Dobrze rozpocząć kwiecień

05
Kwiecień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ190330-1790

Pierwszy weekend kwietnia niesie ze sobą kolejne emocje związane z rozgrywkami CLJ. Młodzi zawodnicy „Białej Gwiazdy” będą chcieli pozytywnie rozpocząć nowy miesiąc.

Weekendowe granie jako pierwsi, bo już w sobotnie przedpołudnie rozpoczną piłkarze z rocznika 2005, którzy w roli gospodarza podejmą ekipę Proszowianki. Będzie to jedyny mecz, który rozegramy tego dnia.

W niedzielę nasze młodzieżowe drużyny rozegrają cztery spotkania – dwa u siebie i tyle samo w delegacjach. W Krakowie o punkty walczyć będą dwie ekipy – U12 oraz U13. Ci drudzy ostatni weekend spędzili rozgrywając swoje spotkanie na Międzynarodowym Turnieju U13 w podwarszawskim Sulejówku. Teraz o ligowe punkty powalczą z Tarnovią Tarnów. Wcześniej, bo o 10:00 ich młodsi koledzy podejmą Kalwariankę.

Swój wyjazdowy mecz rozegrają piłkarze U15, którzy opromienieni ostatnim zwycięstwem z Motorem Lublin, wybiegną na boisko w roli gości, by zmierzyć się z AP 21 Kraków, która również zwyciężyła swoje ostatnie spotkanie, pokonując w Kielcach tamtejszą Koronę 2:1. Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie, gdyż obydwa zespoły zgromadziły taką samą liczbę punktów i znajdują się odpowiednio na drugim i trzecim miejscu w tabeli. Na zakończenie niedzieli o godzinie 17:00 w Lublinie piłkarze Wisły Kraków U17 zmierzą się z miejscowym BKS-em. Obydwie ekipy są zainteresowane trzema punktami w tym spotkaniu. BKS, okupujący ostatnie miejsce będzie chciał rozpocząć marsz w górę tabeli, a podopieczni Marcina Pluty, zechcą się zrehabilitować po dwóch kolejnych porażkach w lidze.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x