#MłodaWisłaGra – co nas czeka w ten weekend?

14
Maj
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

20150510_123843

Już tylko trzy kolejki Centralnej Ligi Juniorów pozostały nam do rozegrania. W niedzielę podopieczni Dariusza Marca podejmą Stomil Olsztyn, z którym nie mają miłych wspomnień. W ten weekend postarają się zrehabilitować za jesienną porażkę. Co jeszcze czeka nas w ten weekend?

Piłkarski weekend rozpoczyna nasza pierwsza drużyna, która w Gdańsku powalczy o wskoczenie na podium T-Mobile Ekstraklasy. Po dobrym meczu z Górnikiem mamy nadzieję, że również z Lechią wywalczymy trzy punkty!

W sobotę do Nowego Sącza udadzą się nasi juniorzy młodsi. Zmierzą się tam z miejscową Sandecją, którą w pierwszym meczu pokonali 3:1 po bramkach Krzysztofa Wydry i Łukasza Suchockiego. Podopieczni Pawła Regulskiego rundę rewanżową zaczynają ze stratą czterech punktów do pierwszej w tabeli Garbarni. Czas więc skracać dystans!

Rewanże zaczynają również nasi trampkarze, którzy po dobrym początku, ostatnio zremisowali z Cracovią oraz przegrali z Akademią Piłkarską 21. W niedzielę, o godz. 11:00, podejmą UKS Chełmek, z którym w pierwszym meczu pewnie wygrali 4:1. Równocześnie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana toczyć się będzie mecz 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów – Wisła podejmuje Stomil Olsztyn. Nasi zawodnicy mają rywalom sporo do udowodnienia, ponieważ w pierwszym meczu przegrali 1:5.

W sobotę, oprócz meczu juniorów, czekają nas trzy spotkania – wszystkie w ramach rundy rewanżowej. Interesująco zapowiada się starcie Wisły U-12 z AP 21 – w pierwszym spotkaniu wiślacy wygrali 3:1, ale to drużyna ze Skotnik jest liderem ligi młodzików. Wcześniej z Jadwigą Kraków zmierzy się Wisła U-14 (w pierwszym meczu 7:1 dla wiślaków), a Wisła U-13 podejmie Beskid Andrychów (w pierwszym meczu 2:0 dla wiślaków).

Przypominamy również, że jesteśmy też na Twitterze! Aby być na bieżąco z wynikami naszych wychowanków warto śledzić nasz profil: @ap_wisla_krakow oraz hashtag – #MłodaWisłaGra – dla tych, którzy chcą błyskawicznych relacji z aren zmagań wiślaków. Liczymy na to, że Wy też będziecie współtworzyć go z nami!

Sobota:
11:00 Jadwiga Kraków – Wisła Kraków U-14
11:00 Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków U-17
14:00 Wisła Kraków U-13 – Beskid Andrychów
15:30 Akademia Piłkarska 21 – Wisła Kraków U-12

Niedziela:
11:00 Wisła Kraków U-19 – Stomil Olsztyn
11:00 Wisła Kraków U-15 – UKS Chełmek

Zachęcamy wszystkich do przyjścia na wyżej wymienione spotkania – Akademia Wisły to przyszłość Wisły Kraków. Obserwując rozwój wychowanków, czytając relacje z meczów oraz wiele innych artykułów, które można znaleźć na akademiawisly.pl dokładacie swoją „cegiełkę” do budowy przyszłości swojego klubu. Warto!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x