MLM: „Nie da się wygrać meczu, w którym nie oddaje się strzałów na bramkę”

20
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności / U-13

2003

W wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików Dunajec Nowy Sącz okazał się lepszy od Wisły Kraków U-13 i zwyciężył 1:0. Dla podopiecznych trenera Mateusza Stolarskiego była to pierwsza strata punktów w tym sezonie. Po spotkaniu trener przyznał, że zasłużona. – Nie da się wygrać meczu, w którym nie oddaje się strzałów na bramkę. Gratulacje dla lepszego dzisiaj przeciwnika – stwierdził. 

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, wykorzystując niemrawość Wisły. Po kwadransie Dunajec przejął piłkę na połowie Białej Gwiazdy i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka lecąca poza zasięgiem Kaspra Burkata wpadła w okienko naszej bramki. Tuż przed przerwą wyrównać mógł Jakub Lorek, ale spudłował z dogodnej pozycji. W drugiej połowie wiślacy zaczęli częściej atakować, ale sytuacji podbramkowych brakowało. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0. – Jestem niezadowolony z gry, ponieważ nie potrafiliśmy sobie stworzyć żadnej konkretnej sytuacji. W każdym meczu dajemy szansę chłopcom zagrać, pokazać swoje umiejętności, ale nie może być tak, że brakuje kogoś i na przykład zapominamy jak się strzela bramki. Zabrakło nam determinacji, takiej boiskowej złości. Mierzyliśmy się z dobrą drużyną, która właśnie dzięki tym cechom wytrąciła nam z ręki wszystkie argumenty. Zimny prysznic po poprzednich udanych meczach – podsumował spotkanie trener Mateusz Stolarski.

6. kolejka, Małopolska Liga Młodzików
Nowy Sącz, ul. Lwowska 226, 20.09. godz. 14:00
Dunajec Nowy Sącz – Wisła Kraków 1:0 (1:0)

Wisła Kraków: 12. Kasper Burkat – 16. Filip Leśniak, 13. Arkadiusz Krysik, 11. Mateusz Kulma, 17. Kamil Sanojca, 20. Jakub Lorek, 19. Michał Opalski, 10. Daniel Hoyo-Kowalski, 18. Maciej Tracz oraz 1. Wiktor Skrzyński, 5. Patryk Fundament, 8. Maciej Łabuz, 7. Dawid Dąbrowski, 3. Karol Włodarski, 15. Mateusz Gniecki

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x