KURO Piłkarz Marca: Bartosz Seweryn!

24
Kwiecień
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ190424-7639

Bartosz Seweryn, skrzydłowy z drużyny U15, został wybrany KURO Piłkarzem Marca. Nagrodę otrzymał z rąk Sławomira Peszko po środowym treningu pierwszej drużyny.

Bartosz Seweryn, który tydzień temu obchodził 15. urodziny, do Wisły trafił w 2014 roku – wcześniej reprezentował barwy Szkoły Futbolu Staniątki, naszego Klubu Partnerskiego. Dobrą formę prezentował już jesienią, gdy w rundzie strzelił 10 goli, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem grupy D Centralnej Ligi Juniorów U15. Marzec też miał udany – pomógł w zdecydowanych zwycięstwach z Koroną Kielce (asysta) i Motorem Lublin (dwie bramki).

BAZ190424-7610

Biorąc pod uwagę cały sezon to jest to chłopak, który zasłużył na takie wyróżnienie. Był najlepszym strzelcem jesienią, mimo że nie jest naszym najbardziej wysuniętym zawodnikiem. Poczynił postępy techniczne adekwatne do swojej pozycji, systematycznie wykonując dużo pracy dodatkowej poza treningami. Gra mecze bardzo dobre albo dobre, po prostu nie schodzi poniżej pewnego poziomu – podsumował swojego podopiecznego trener Mateusz Stolarski.

BAZ181109-9916

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x